فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید
دانلود فایل
دانلود 5 تست از درس عربی دوازدهم
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب این فایل از تست های درس عربی پایه دوازدهم رو آماده کرده ایم که تست های ترجمه و قواعد این درس میپردازد. فایل تست های درس عربی دارای پاسخنامه کاملاً تشریحی بوده و از ادامه مطلب بصورت رایگان قابل دانلود میباشد.
دانلود فایل
دانلود آزمون گاج 19 فروردین 1401
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام به علاقه مندان به آزمون های آزمایشی گاج، موسسه گاج دومین آزمون آزمایشی سال 1401 رو در روز جمعه 19 فروردین 1401 برگزار کرد از همین رو و برای مطالعه دفترچه آزمون گاج 19 فروردین 1401 رو آماده کرده ایم که در ادامه مطلب میتوانید باتوجه به رشته و پایه مورد نظر دفترچه سوال این ازمون را دریافت نمایید.همچنین پیشنهاد میکنیم دیگر آزمون گاج 7 فر
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 444
  • بازدید روزگذشته : 1035
  • بازدید هفته گذشته : 7633
  • بازدید ماه گذشته : 47429