فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید

دانلود فایل
دانلود مینی جزوه شعاع اتمی یون ها
گروه : کنکور کارشناسی
در این جزوه در سه صفحه به مبحث شعاع اتمی یون ها پرداخته میشود. این جزوه را میتوانید به صورت رایگان از ادامه مطلب دانلود نمایید. این جزوه توسط آقای علیرضا دهقانی تهیه و تنظیم شده است.
دانلود فایل
دانلود 30 تست مهم جامعه شناسی رشته انسانی به همراه پاسخنامه تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب از سایت هموا دفترچه سوالات آزمون رشته علوم انسانی مبحث جامعه شناسی به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی را برای داوطلبین رشته انسانی آماده کرده ایم. این دفترچه دارای 30 تست از مهمتریت تست های آزمون های برگزار شده موسسه کانون - قلم چی میباشد. تست های این مجموعه برای دوران جمع بندی بسیار مفید میباشد. داوطلبین میتوانند بصورت رای
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1219
  • بازدید روزگذشته : 6651
  • بازدید هفته گذشته : 20057
  • بازدید ماه گذشته : 82114