حمایت مالی
از روزی که سایت هموا رو به صورت شخصی و با هزینه های شخصی توسعه دادم تنها به فکر دانش آموزان کنکوری و ارائه خدمات مناسب بوده ام، اما حالا هزینه های نگهداری سرور ها و توسعه خدمات هزینه بر شده است. پس اگر شما هم به ما علاقه مند هستید ما را یک لیوان چایی مهمان کنید.
از اینجا حمایتمان کنید ما قدر دانیم

دانلود فایل
دانلود جزوه بافت جانوری زیست شناسی
گروه : کنکور کارشناسی
دانلود جزوه بافت جانوری زیست شناسی کاری از آقای مهدی علمی که در 72 صفحه برای استفاده شما داوطلبان گردآوری شده است.
دانلود فایل
دانلود نمونه سوالات امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب از سایت هموا با توجه به نزدیکی آزمون درس سلامت و بهداشت نمونه سوالات امتحان نهایی درس سلامت و بهداشت را برای دانش آموزان پایه دوازدهم آماده کرده ایم.در این فایل مجموعه سوالات امتحان نهایی درس بهداشت و سلامت خرداد ، شهریور و دی ماه سال های 98 ، 99 و 1400 جمع آوری شده است که میتوانید این جزوه مفید را به صورت رایگان از ادامه مطل
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 41
  • بازدید روزگذشته : 1292
  • بازدید هفته گذشته : 10809
  • بازدید ماه گذشته : 67727