فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید


[ورود - قبلا عضو شده ام]
دانلود فایل
دانلود تست های جمع بندی شیمی پایه به همراه پاسخ تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
این جزوه از جمع بندی شیمی پایه 121 صفحه شامل 350 تست سوال درس شیمی به همراه پاسخنامه کلیدی و پاسخ کاملا تشریحی میباشد. داوطلبینی که علاقه مند هستند میتوانند از این جزوه به عنوان یک آزمون جامع شیمی پایه استفاده نمایند. تهیه و تنظیم تست های شیمی توسط آقای عباس بهمنی انجام شده است.
دانلود فایل
مجموعه تست های بسیار سخت فیزیک دهم
گروه : کنکور کارشناسی
در این مجموعه طلایی فیزیک دهم 187 تست دشوار از کتاب فیزیک دهم را به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی آماده کرده ایم. این مجموعه بی نظیر بصورت فایل PDF تهیه شده است تا شما داوطلبین عزیز بتوانید به راحتی در موبایل و لپ تاپ جزوه را مطالعه نمایید. این جزوه فوق العاده را بصورت رایگان از ادامه مطلب سایت هموا دانلود و استفاده نمایید.
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1619
  • بازدید روزگذشته : 1302
  • بازدید هفته گذشته : 10364
  • بازدید ماه گذشته : 72553