کنکور آنلاین هنر
تراز رتبه اول : 3693
شروع آزمون
کنکور آنلاین تجربی
تراز رتبه اول : 4433
شروع آزمون


[ورود - قبلا عضو شده ام]
دانلود فایل
دانلود ای بوک ارتودنسی معاصر پروفیت ویرایش ششم
گروه : عمومی
کتاب ارتودنسی معاصر پروفیت ویرایش ششم با نویسندگی William R. Proffit, Henry W. Fields, Brent Larson, David M. Sarver بصورت فایل PDF و در 746 صفحه نگارش شده است.کتاب ارتودنسی معاصر پروفیت نسخه ششم و تاریخ انتشار 2019 میلادی میباشد.
دانلود فایل
دانلود دفترچه سوالات کنکور هنر 1400 بهمراه پاسخنامه تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام و آرزوی موفقیت برای داوطلبین کنکور سراسری رشته هنر سال 1400 ، در این مطلب از سایت هموا دفترچه سوالات آزمون کنکور هنر 1400 را آماده کرده ایم. فایل زیر دارای پاسخنامه تشریحی میباشد که میتوانید پاسخنامه را نیز از ادامه مطلب دانلود و پاسخ های خود مطابقت دهید.دانلود دفترچه سوالات دروس عمومی و تخصصی بهمراه پاسخنامه کلیدی کنکور هنر 140
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 431
  • بازدید روزگذشته : 2438
  • بازدید هفته گذشته : 14464
  • بازدید ماه گذشته : 93011