کنکور آنلاین زبان
تراز رتبه اول : 7594
شروع آزمون
کنکور آنلاین هنر
تراز رتبه اول : 3693
شروع آزمون


برای شروع آزمون ابتدا درس مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
دانلود فایل
دانلود جزوه سبک و آثار فیلمسازان بزرگ ایران - رشته هنر
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت داوطلبین و علاقه مندان به شرکت در کنکور هنر ، در این مطلب از سایت هموا یک جزوه فوق العاده از بررسی شبک و آثار فیلم سازان بزرگ و نامی تاریخ ایران آماده کرده ایم. این جزوه از اولین آثار تاریخ ایران نظیر اولین فیلم صدادار بنام دختر لر در سال 1312 و اولین فیلمبردار ، اولین جایزه نخل طلا و ... تا فیلم های فارسی نظیر گنج قارون می
دانلود فایل
دانلود پاورپوینت آموزش درس دوم انسان و محیط زیست
گروه : کنکور کارشناسی
دانلود پاورپوینت آموزش درس دوم انسان و محیط زیست در 42 اسلاید توسط جمعی از اساتید مجرب تنظیم شده است . در فایل پاورپوینت آموزش درس سوم انسان و محیط زیست (خاک , بستر زندگی) از تصاویر جالب جهت انتقال بهتر مطالب استفاده شده است. فایل پاورپوینت آموزش درس دوم انسان و محیط زیست مناسب برای دانش آموزان ، معلمان و اولیای گرامی مفید میباشد.
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 371
  • بازدید روزگذشته : 2438
  • بازدید هفته گذشته : 14404
  • بازدید ماه گذشته : 92951