دانلود فایل
دانلود درسنامه فصل یک شیمی دوازدهم
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت داوطلبین عزیز کنکور، در این مطلب از سایت هموا یک جزوه جمع بندی و درسنامه از شیمی دوازدهم فصل اول رو براتون آماده کرده ایم. این جزوه 10 صفحه ای دارای 5 تست با پاسخنامه تشریحی میباشد. برای مطالعه از ادامه مطلب این جزوه شیمی دوازدهم را بصورت رایگان دانلود نمایید.
دانلود فایل
دانلود جزوه بررسی لغات مشابه در ادبیات فارسی
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت همه دوستان کنکوری، امروز از سایت هموا یک جزوه فوق العاده مفید رو براتون آماده کرده ایم که مناسب همه داوطلبین در رشته های مختلفت هستش. این جزوه که بسیار جمع و جور و توی 10 صفحه تهیه شده تمام لغات و واژگان درس ادبیات فارسی که باهم مشابهتی دارند رو یکجا جمع بندی کرده و لغات شبیه به هم رو با معنی در کنار هم آورده که شما میتوانی
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 25
  • بازدید روزگذشته : 861
  • بازدید هفته گذشته : 15644
  • بازدید ماه گذشته : 37002