کنکور آنلاین زبان
تراز رتبه اول : 7594
شروع آزمون
کنکور آنلاین انسانی
تراز رتبه اول : 7232
شروع آزمون


در صورتیکه دارای وبلاگ یا وب سایت هستید میتوانید از ابزارهای سایت هموا استفاده کرده و از امکانات آن استفاده نمایید. جهت استفاده از ابزارهای زیر کافیست کدهای زیر را کپی کرده و در جای مناسبی از قالب سایت خود قرار دهید.

فایل و جزوات آموزشی کنکوری در سایت شما

برای نمایش آخرین اخبار کنکور و آموزشی در سایت و وبلاگ خود کد زیر را در جایی مناسب از کد قالب سایت خود قرار دهید.نمونه کد :

دانلود فایل
مجموعه تست های فیزیک دما و گرما تمام سالهای کنکور
گروه : کنکور کارشناسی
در این مجموعه تست های کنکور ، تمام تست های 20 سال اخیر مبحث دما و گرما فیزیک پایه دهم رو آماده کرده ایم. این مجموعه تست های فیزیک دارای 178 تست با پاسخ تشریحی از فیزیک های سالهای اخیر تهیه شده است. این جزوه تست های فیزیک را به صورت رایگان از ادامه مطلب دانلود نمایید.
دانلود فایل
دانلود آزمون قلم چی 21 بهمن 1400
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب از سایت هموا ، فایل دفترچه سوالات آزمون های آزمایشی موسسه گاج روز پنجشنبه 21 بهمن 1400 را برای داوطلبین کنکور آماده کرده ایم. این آزمون در رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی ودر پایه های دوازدهم، یازدهم و دهم و زبان های خارجی پایه دوازدهم برگزار شده است. دفترچه سوالات آزمون دارای پاسخنامه تشریحی بوده و داوطلبین عزیز میتوانند
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 452
  • بازدید روزگذشته : 2294
  • بازدید هفته گذشته : 13527
  • بازدید ماه گذشته : 69215