دانلود فایل
دانلود جزوه تست های دشوار زیست دوازدهم
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب از سایت هموا یک جزوه با 335 تست با سطح دشوار از کتاب زیست پایه دوازدهم رو آماده کرده ایم. این جزوه زیست شامل سوال های فصل اول تا هشتم زیست یازدهم میباشد. تست های جزوه بسیار کاربردی و مفید برای دانش اموزان و داوطلبین کنکور طراحی شده است. برای دانلود رایگان تست های زیست شناسی از ادامه مطلب استفاده نمایید.
دانلود فایل
دانلود دفترچه سوالات کنکور زبان 1400 بهمراه پاسخنامه تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
با سلام خدمت داوطلبین کنکور زبان 1400 و علاقه مندان به کنکور زبان ، برای این مطلب از سایت هموا دفترچه سوالات کنکور زبان 1400 رو براتون آماده کرده ایم. برای دانلود دفترچه سوالات میتوانید این دفترچه را دانلود و مطالعه نمایید. همچنین پاسخنامه تشریحی دروس را نیز میتوانید در قسمت پایانی مطلب دانلود نمایید.دانلود پاسخنامه تشریحی درس ادبیا
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1821
  • بازدید روزگذشته : 3168
  • بازدید هفته گذشته : 16519
  • بازدید ماه گذشته : 120927