فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید
دانلود فایل
دانلود سوالات امتحان نهایی فیزیک دوازدهم چند سال گذشته
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت دانش آموزان عزیز پایه دوازدهم، در این مطلب به جهت آمادگی حضور در امتحان نهایی فیزیک دوازدهم نمونه سوالات امتحان نهایی فیزیک 3 (دوازدهم) سال های گذشته را آماده کرده ایم که از ادامه مطلب میتوانید بر اساس تاریخ برگزاری هر آزمون فایل سوالات به همراه پاسخنامه تشریحی آن را دانلود و مطالعه فرمایید.دانلود سوالات و پاسخ تشریحی
دانلود فایل
دانلود 5 تست فیزیک دهم مبحث تعادل گرمایی
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک جزوه با 5 تست از مبحث تعادل گرمایی فیزیک دهم رو آماده کرده ایم. در این جزوه به تست های دمای تعادل ، مسئله های آب و یخ تغییر حالت های ماده به همراه پاسخنامه تشریحی پرداخته میشود. تست های فیزیک دهم رو به صورت رایگان در ادامه مطلب دانلود نمایید.
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1651
  • بازدید روزگذشته : 1302
  • بازدید هفته گذشته : 10396
  • بازدید ماه گذشته : 72585