تصویر نازنین
نازنین
امتیازهای نازنین
دفعات آزمون 1
بالاترین تراز 257
میانگین تراز 257
جایگاه نازنین
رتبه
1222
امتیاز
257
اطلاعات فردی نازنین

نتایج آزمون آنلاین نازنین
# آزمون گروه آزمون تراز نمودار
1 آزمون هموا 6 دی 1401 تجربی تجربی 257
60% Complete

نمودار تراز آزمون نازنین

مشارکت های نازنین در تالار گفتگو
عنوان بروز رسانی

نظرات نازنین
تاریخ متن لینک
157 روز پیش ععع لینک
دانلود فایل
دانلود فرمت جدید پاسخنامه کنکور 3 دفترچه ای
گروه : کنکور کارشناسی
هماهنطور که داوطلبین عزیز کنکور میدانند دفترچه سوالات و پاسخنامه های کنکور سراسری 1401 با فرمت و شیوه ای جدید ارائه خواهد شد که از مهمترین تغییرات در این کنکور 3 دفترچه ای شدن سوالات آزمون و پاسخنامه آنها میباشد. از همین رو و باتوجه به اهمیت آشنایی بچه های داوطلب با پاسخنامه ، نمونه پاسخنامه سازمان سنجش را برای رشته های تجربی ، ریاضی
دانلود فایل
دانلود گنجینه کامل آرایه های ادبی به همراه پاسخ تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
یک مجموعه عالی و بی نظیر از آرایه های ادبی ادبیات کنکور در قالب 1288 تست و یک فایل PDF به همراه پاسخنامه کامل تشریحی را از سایت بزرگ هموا بصورت رایگان هدیه بیرید. این فایل ارزشمند از نکات و تست های مهم آرایه های ادبی ویژه کنکور را رایگان از ادامه مطلب سایت هموا دانلود و مطالعه نمایید.
تبلیغات متنی
لینک شما اینجا



تبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 380
  • بازدید روزگذشته : 695
  • بازدید هفته گذشته : 5118
  • بازدید ماه گذشته : 40372