مدرسه شهید رجایی یک مدرسه پسرانه دولتی در شهر لامرد استان فارس میباشد. مدرسه شهید رجایی در مقطع , متوسطه دوم و دارای رشته های , علوم انسانی میباشد. مدرسه شهید رجایی حدوداً دارای 101-200 دانش آموز میباشد. سایر مشخصات و شماره تماس مدرسه شهید رجایی به شرح زیر است.

واقع در لامرد استان فارس
مقطع , متوسطه دوم
رشته , علوم انسانی
جنسیت پسرانه
دولتی
تعداد دانش آموز101-200
شماره تماس
شماره فکس
ایمیل
سایت
آدرس فارس - لامرد - میدان نماز
مدیر مدرسه
سایر توضیحات


از مدرسه شهید رجایی تاکنون 69 بازدید انجام شده.
آخرین بروز رسانی اطلاعات مدرسه شهید رجایی مربوط میشود به [1399-03-15]


لطفاً اگر دانش آموز مدرسه شهید رجایی هستید یا این مدرسه را میشناسید اطلاعات خود را در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگزارید.
دانلود فایل
دانلود 5 تست زبان کنکور - اجزا جمله
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک جزوه مختصر از تست های درس زبان کنکور مبحث اجزا جمله آماده کرده ایم که در صورتیکه این مبحث درس کنکور منحصرا زبان رو مطالعه نموده اید این جزوه میتواند آزمون خوبی برای مبحث اجزا جمله بوده و تمام تست های دارای پاسخنامه نیز میباشد. مطالعه این جزوه کمتر از 5 دقیقه زمان نیاز دارد.
دانلود فایل
دانلود 5 تست گرامر زبان دوازدهم
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک جزوه با 5 تست از مبحث گرامر زبان دوازدهم رو آماده کرده ایم. این جزوه دارای پاسخنامه تشریحی میباشد. زمان مطالعه این جزوه 5 دقیقه میباشد.
دانلود فایل
دانلود 45 تست جامع فیزیک دوازدهم رشته ریاضی
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک فایل جامع از تست های فیزیک دوازدهم ویژه رشته ریاضی رو آماده کرده ایم که میتوانید این فایل را در ادامه مطلب بصورت رایگان دانلود نمایید. این فایل شامل 45 تست از تمام مطالب درس فیزیک پایه دوازدهم رشته ریاضی است که دارای پاسخنامه نیز میباشد. دقت نمایید فایل پاسخنامه تست های درس فیزیک بصورت مجزا است و نیاز است هر دو فایل را
دانلود فایل
دانلود جزوه خلاصه درس عربی 2 مبحث جمله وصفیه
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک جزوه از درس عربی دوازدهم آماده کرده ایم که در این جزوه به مبحث جمله وصفیه پرداخته میشود. مبحث جمله وصفیه از مباحث کتاب عربی یازدهم است و این خلاصه درس عربی توسط خانم لیلا پابخش تهیه و نگارش شده. جزوه دارای 3 صفحه و به صورت PDF است. 
ارسال نظر

  تبلیغات متنی
  انتخاب رشته کنکور
  ترجمه read this
  کنکور آنلاین
  انتخاب رشته ریاضی
  تخمین رتبه کنکور هنر
  انتخاب رشته انسانی
  انتخاب رشته تجربی
  سیگنال خرید و فروش بورس
  تخمین رتبه کنکور
  لینک شما اینجا  تبلیغات متنی
  کنکور آنلاین
  انتخاب رشته تجربی
  انتخاب رشته انسانی
  سیگنال خرید و فروش بورس
  انتخاب رشته کنکور
  تخمین رتبه کنکور
  ترجمه read this
  انتخاب رشته ریاضی
  تخمین رتبه کنکور هنر
  لینک شما اینجا
  هموا آینده ای روشن

  سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

  آمار هموا
  • بازدید امروز : 1869
  • بازدید روزگذشته : 9344
  • بازدید هفته گذشته : 50493
  • بازدید ماه گذشته : 207829


  چقدر لغت زبان بلدی؟