مدرسه شهید رجایی یک مدرسه پسرانه دولتی در شهر لامرد استان فارس میباشد. مدرسه شهید رجایی در مقطع , متوسطه دوم و دارای رشته های , علوم انسانی میباشد. مدرسه شهید رجایی حدوداً دارای 101-200 دانش آموز میباشد. سایر مشخصات و شماره تماس مدرسه شهید رجایی به شرح زیر است.

واقع در لامرد استان فارس
مقطع , متوسطه دوم
رشته , علوم انسانی
جنسیت پسرانه
دولتی
تعداد دانش آموز101-200
شماره تماس
شماره فکس
ایمیل
سایت
آدرس فارس - لامرد - میدان نماز
مدیر مدرسه
سایر توضیحات


از مدرسه شهید رجایی تاکنون 484 بازدید انجام شده.
آخرین بروز رسانی اطلاعات مدرسه شهید رجایی مربوط میشود به [1399-03-15]


لطفاً اگر دانش آموز مدرسه شهید رجایی هستید یا این مدرسه را میشناسید اطلاعات خود را در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگزارید.
دانلود فایل
دانلود جزوه تاریخ ادبیات کنکور به تفکیک قرن
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب فایل جزوه تاریخ ادبیات فارسی دوازدهم رو برای داوطلبین کنکور آماده کرده ایم. این جزوه تاریخ ادبیات دوازدهم رو به تفکیک قرن ها مورد بررسی قرار داده است. جزوه تاریخ ادبیات توسط آقای علی نظری در 38 صفحه تهیه شده است که یک جزوه بسیار کامل برای مبحث تاریخ ادبیات میباشد. جزوه رو در ادامه مطلب بصورت رایگان دانلود نمایید.
دانلود فایل
دانلود آزمون قلم چی 6 تیر 99
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت دانش آموزان و داوطلبین کنکور عزیز. امروز و پس از پایان آزمون آزمایشی قلم چی دفترچه سوالات این آزمون را برای دانلود و مطالعه بصورت رایگان آماده کرده ایم که از ادامه مطلب میتوانید دفترچه رشته های مختلف در پایه مختلف را دانلود نمایید. آزمون های آزمایشی قلم چی بصورت هر دو هفته یک مرتبه و در رشته های علوم تجربی ، ریاضی و فیزی
ارسال نظر

    تبلیغات متنی
    لینک شما اینجا    تبلیغات متنی
    لینک شما اینجا