کنکور آنلاین هنر
تراز رتبه اول : 3693
شروع آزمون
کنکور آنلاین هنر
تراز رتبه اول : 3693
شروع آزمون

دانلود فایل

دانلود فایل
دانلود 15 تست کلوز تست رشته زبان به همراه پاسخ تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
دانلود فایل کلوز تست رشته زبان به همراه پاسخنامه تشریحی، در این فایل یک متن با 15 تست بررسی میشود و در ادامه مطلب میتوانید به رایگان این فایل را دانلود نمایید. این فایل برای کنکور منحصراً زبان میباشد.
دانلود فایل
دانلود جزوه نقش های تبعی دستور زبان فارسی
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب از سایت هموا جزوه آموزشی دستور زبان فارسی مبحث نقش های تبعی رو آماده کرده ایم. در جزوه نقش های تبعی نکات آموزشی و کاربردی وتست های مرتبط مورد بررسی قرار میگیرد.  این جزوه 10 صفحه توسط خانم فاطمه گزدرانی و بصورت یک فایل PDF تهیه و تنظیم شده است.شما داوطلبین عزیز میتوانید از ادامه مطلب به رایگان فایل جزوه را دانلود و مطل
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 444
  • بازدید روزگذشته : 2438
  • بازدید هفته گذشته : 14477
  • بازدید ماه گذشته : 93024