کنکور آنلاین ریاضی
تراز رتبه اول : 3488
شروع آزمون
کنکور آنلاین هنر
تراز رتبه اول : 3693
شروع آزمون

دانلود فایل

دانلود فایل
دانلود آزمون قلم چی 24 دی 1400
گروه : کنکور کارشناسی
برای این مطلب از سایت هموا مثل تمام دورهای گذشته برای داوطلبین کنکور سال 1400 فایل دفترچه سوالات آزمون آزمایشی موسسه قلم چی مورخ 24 دی 1400 را آماده کردیم . این آزمون روز جمعه ۲۴ دی ماه در رشته های تجربی ریاضی و انسانی \ایه های دهم یازدهم و دوازدهم رو آماده کرده ایم که می توانید این دفترچه آزمون ها رو از ادامه مطلب به صورت رایگان دانلود و
دانلود فایل
دانلود جزوه نکات قواعد حروف ناصبه عربی یازدهم
گروه : کنکور کارشناسی
جزوه نکات قواعد حروف ناصبه عربی یازدهم یک فایل PDF تک صفحه ای میباشد که توسط خانم فاطمه صادقی از دانشکده حقوق دانشگاه تهران تهیه تنظیم شده است که امیدواریم برای شما مفید باشد.
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 398
  • بازدید روزگذشته : 2294
  • بازدید هفته گذشته : 13473
  • بازدید ماه گذشته : 69161