فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید









دانلود فایل




دانلود فایل
دانلود ای بوک مواد دندانی ترمیمی کریگ ویرایش 2018
گروه : عمومی
کتاب مواد دندانی ترمیمی کریگ ویرایش 14 در سال 2014 به قلم Ronald Sakaguchi, Jack Ferracane, John Powers و در 353 صفحه به تألیف شده است.در ادامه مطلب میتوانید نسخه PDF کتاب مواد دندانی ترمیمی کریگ ویرایش 14 را که نگارش چهاردهم در سال 2018 میباشد را به رایگان دریافت نمایید.
دانلود فایل
دانلود امتحان نهایی حسابان 2 پایه دوازدهم سالهای گذشته
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب از سایت هموا با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون امتحان نهایی درس حسابان ، نمونه سوالات آزمون های سالهای گذشته درس حسابان 2 پایه دوازدهم رو آماده کرده ایم. این جزوه که از ادامه مطلب میتوانید دانلود نمایید فایل تجمیع شده تمام نمونه سوالات امتحان نهایی درس حسابان 2 میباشد. این جزوه شامل نمونه سوالات امتحان نهایی حس
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجا



تبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1286
  • بازدید روزگذشته : 6651
  • بازدید هفته گذشته : 20124
  • بازدید ماه گذشته : 82181