فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید


تاریخ انتشار : [1400-04-16] - تعداد بازدید : [769]

پس از اعتراض تعداد قابل توجه ای از داوطلبین کنکور سراسری کنکور 1400 به سطح دشواری تست ها و طرح سوال خارج از سرفصل های اعلام شده، سخنگوی سازمان سنجش اعلام کرد داوطلبینی که اعتراضی به سوالات کنکور سال 1400 دارند میتوانند اعتراضات خود را از طریق سایت https://request.sanjesh.org ثبت کنند تا مورد بررسی قرار گیرد. همچنین ایشان افزودند امسال شاهد کاهش 35 هزار داوطلب بودیم و نتایج اولیه آزمون دهه اول مرداد ماه اعلام میشود.
پایان/.

[ برای متن کامل خبر کلیک کنید ]

تاریخ انتشار : [1400-04-16]
داوطلبین میتوانند به سوالات کنکور سراسری 1400 اعتراض کنند
دانلود فایل
دانلود جزوه واژگان مهم علوم و فنون ادبی انسانی
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک فایل بسیار ارزشمند رو برای دانش آموزان و داوطلبین کنکور رشته انسانی آماده کرده ایم. جزوه واژه های مهم علوم و فنون ادبی شامل 375 واژه مهم و کاربردی این مبحث میباشد.این جزوه که توسط آقای وحید رضازاده تهیه تنظیم شده به واژگان مهم درس علوم و فنون ادبی 1 ، علوم و فنون ادبی 2 و علوم و فنون ادبی 3 پرداخته میشود. این فایل م
دانلود فایل
دانلود جزوه جمع بندی شیمی یازدهم واکنش های شیمیایی
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یج جزوه عالی از جمع بندی و خلاصه نویسی شیمی یازدهم مبحث واکنش های شیمی را آماده کرده ایم. این جزوه جمع بندی در 6 صفحه تهیه شده است. جزوه شیمی یازدهم را از ادامه مطلب دانلود نمایید.
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1306
  • بازدید روزگذشته : 6651
  • بازدید هفته گذشته : 20144
  • بازدید ماه گذشته : 82201