کنکور آنلاین زبان
تراز رتبه اول : 5432
شروع آزمون
کنکور آنلاین تجربی
شروع آزمون

دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود آزمون گاج 23 مهر 1400
گروه : کنکور کارشناسی
بر طبق سنت همیشگی سایت هموا امروز نیز با ارائه سوالات آزمون آزمایشی 23 مهر ماه 1400 موسسه گاج برای داوطلبین عزیز در خدمت هستیم. موسسه کمک آموزشی گاج طبق برنامه ای مشخص آزمون های آزمایشی خود را هر دو هفته یک مرتبه روزهای جمعه بر گزار میکند که امروز 23 مهر ماه دفترچه سوالات آزمون را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.همچنین میتوانید دانلو
دانلود فایل
دانلود خلاصه درس شیمی ویژه کنکور
گروه : کنکور کارشناسی
جزوه خلاصه درس شیمی یک جزوه کامل و مفید از درس شیمی با رویکرد کنکوری در 106 صفحه تهیه و تنظیم شده است. این جزوه بسیار ارزشمند علاوه بر خلاصه درس و نکات مفید تست های تألیفی ، تست های ترکیبی ، سوالات کنکور و سوالات سطح دوم را نیز دربرمیگیرد که شامل حدود 400 تست میباشد. خلاصه نکات درس بصورت فصل به فصل نگارش شده است.
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1920
  • بازدید روزگذشته : 3168
  • بازدید هفته گذشته : 16618
  • بازدید ماه گذشته : 121026