تصویر مهناز
مهناز
امتیازهای مهناز
دفعات آزمون 1
بالاترین تراز 5709
میانگین تراز 5708
جایگاه مهناز
رتبه
130
امتیاز
5709
اطلاعات فردی مهناز

نتایج آزمون آنلاین مهناز
# آزمون گروه آزمون تراز نمودار
1 آزمون هموا 6 دی 1401 زبان زبان 5709
60% Complete

نمودار تراز آزمون مهناز

مشارکت های مهناز در تالار گفتگو
عنوان بروز رسانی

نظرات مهناز
تاریخ متن لینک
دانلود فایل
دانلود آزمون گاج 30 اردیبهشت 1401
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام به داوطلبین عزیز کنکوری به ویژه داوطلبین کنکور سراسری 1401 که با توجه به نزدیک شدن به تاریخ اصلی کنکور سراسری 1401 در تلاش هستند تا شرایط خودشون رو در آزمون های آزمایشی بهبود ببخشند. امروز برای شما دوستان دفترچه سوالات آزمون جمعه 30 اردیبهشت 1401 گاج رو آماده کرده ایم. شما میتوانید باتوجه به پایه و رشته خود از ادامه مطلب دفترچه مور
دانلود فایل
دانلود جزوه نوسان و امواج فیزیک پایه دوازدهم
گروه : کنکور کارشناسی
جزوه پیش رو مبحث فصل سوم فیزیک دوازدهم نوسان و امواج میباشد که دارای مثال ها و تمرین های مختلفی از این مبحث میباشد. جزوه نوسان و امواج فیزیک در 49 صفحه توسط آقای مرتضی سعیدی فر تهیه و تنظیم شده است.
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 342
  • بازدید روزگذشته : 695
  • بازدید هفته گذشته : 5080
  • بازدید ماه گذشته : 40334