فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید


مدرسه فاروق اعظم یک مدرسه پسرانه دولتی در شهر ايرانشهر استان سیستان‌و‌بلوچستان میباشد. مدرسه فاروق اعظم در مقطع , متوسطه دوم و دارای رشته های , علوم تجربی میباشد. مدرسه فاروق اعظم حدوداً دارای 201-300 دانش آموز میباشد. سایر مشخصات و شماره تماس مدرسه فاروق اعظم به شرح زیر است.

واقع در ايرانشهر استان سیستان‌و‌بلوچستان
مقطع , متوسطه دوم
رشته , علوم تجربی
جنسیت پسرانه
دولتی
تعداد دانش آموز201-300
شماره تماس
شماره فکس
ایمیل
سایت
آدرس خیابان دانش
مدیر مدرسهجمال ناصر بهروزی
سایر توضیحات


از مدرسه فاروق اعظم تاکنون 1053 بازدید انجام شده.
آخرین بروز رسانی اطلاعات مدرسه فاروق اعظم مربوط میشود به [1398-12-27]


لطفاً اگر دانش آموز مدرسه فاروق اعظم هستید یا این مدرسه را میشناسید اطلاعات خود را در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگزارید.
دانلود فایل
دانلود جزوه کامل شیمی ویژه کنکور
گروه : کنکور کارشناسی
این جزوه شیمی که بصورت دست نویس و خوانا جمع آوری شده است نکات مهم و کنکوری شیمی 2 ، شیمی 3 و شیمی 4 را گردآوری کرده است.
دانلود فایل
دانلود درسنامه زیست شناسی دوازدهم درس پنجم
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک جزوه از درسنامه و تست های فصل 5 درس زیست شناسی پایه دوازدهم آماده کرده ایم. جزوه زیست شناسی در 23 به مطالب مهم و تست های فصل پنجم زیست دوازدهم میپردازد. جزوه زیست توسط آقای سعید علوی تهیه شده است و دارای پاسخنامه های کاملا تشریحی برای تمام تست های فصل پنجم زیست دوازدهم میباشد. این جزوه مناسب داوطلبینی است که قصد جمع بندی
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1155
  • بازدید روزگذشته : 6651
  • بازدید هفته گذشته : 19993
  • بازدید ماه گذشته : 82050