فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید


تاریخ انتشار : [1401-04-21] - تعداد بازدید : [692]

به گزارش سایت هموا و بنا بر گفته های معاون امور آزمون های سازمان سنجش دانش آموزان سال آخر دبیرستان میتوانند از روز پنحشنبه 23 تیر 140.1 سوابق تحصیلی خودشان را در سایت سنجش به آدرس  sanjesh.org مشاهده نمایند.
همچنین داوطلبین کنکور سراسری 1401 نیز میتوانند از روز یکشنبه 26 تیر 1401 سوابق تحصیلی خود را در سایت سنجش مشاهده نمایند.

همچنین دانش آموزان سال آخر دبیرستان در صورت مغایرت جهت ویرایش باید نهایتا تا 26 تیر ماه به آموزش پروزش محل اخذ مدرک تحصیلی مراجعه و اصلاحات لازم را انجام دهند.

پایان/.

[ برای متن کامل خبر کلیک کنید ]

تاریخ انتشار : [1401-04-21]
زمان مشاهده سوابق تحصیلی کنکور 1401 مشخص شد
دانلود فایل
دانلود سوالات امتحان نهایی شیمی دوازدهم سه سال اخیر
گروه : کنکور کارشناسی
باتوجه به نزدیک شدن به امتحانات دی ماه سال 1400 در این مطلب از سایت هموا سوالات امتحانی نهایی درس شیمی پایه دوازدهم سال های 1400 ، 99 و 98 در دو نوبت خرداد ماه و شهریور ماه را آماده کرده ایم. تمام نمونه سوالات امتحان نهایی های جمع آوری شده دارای پاسخ تشریحی میباشد. از ادامه مطلب میتوانید 6 نوبت امتحان نهایی شیمی دوازدهم را به صورت رایگان دا
دانلود فایل
دانلود آموزش و تقویت مهارتهای ریدینگ
گروه : آزمون زبان
دانلود آموزش و تقویت مهارتهای ریدینگ جزوه آموزشی که در 16 صفحه و توسط خانم نسترن زارع تهیه شده است.خانم زارع دانشجوی مهندسی صنایع در دانشگاه صنعتی شریف میباشد.داوطلبان شرکت در کنکور یا آزمون های زبان میتوانند به رایگان در ادامه مطلب این جزوه آموزشی ارزشمند را دانلود نمایند.
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1756
  • بازدید روزگذشته : 1302
  • بازدید هفته گذشته : 10501
  • بازدید ماه گذشته : 72690