فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید


تاریخ انتشار : [1401-04-21] - تعداد بازدید : [440]

به گزارش سایت هموا و بنا بر گفته های معاون امور آزمون های سازمان سنجش دانش آموزان سال آخر دبیرستان میتوانند از روز پنحشنبه 23 تیر 140.1 سوابق تحصیلی خودشان را در سایت سنجش به آدرس  sanjesh.org مشاهده نمایند.
همچنین داوطلبین کنکور سراسری 1401 نیز میتوانند از روز یکشنبه 26 تیر 1401 سوابق تحصیلی خود را در سایت سنجش مشاهده نمایند.

همچنین دانش آموزان سال آخر دبیرستان در صورت مغایرت جهت ویرایش باید نهایتا تا 26 تیر ماه به آموزش پروزش محل اخذ مدرک تحصیلی مراجعه و اصلاحات لازم را انجام دهند.

پایان/.

[ برای متن کامل خبر کلیک کنید ]

تاریخ انتشار : [1401-04-21]
زمان مشاهده سوابق تحصیلی کنکور 1401 مشخص شد
دانلود فایل
دانلود جزوه جمع بندی زیست شناسی فصل پنجم از ماده به انرژی
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک جزوه جمع بندی و خلاصه نویسی از درس زیست شناسی پایه دوازدهم آماده کرده ایم که به مبحث از ماده به انرژی فصل پنجم میپردازد. این جزوه بسیار مفید که بصورت خلاصه نویسی تنظیم شده است برای داوطلبینی که قصد مرور داشته یا فرصت کافی ندارند بسیار مفید میباشد.
دانلود فایل
دانلود جزوه آموزشی رمزگردانی زیست شناسی
گروه : کنکور کارشناسی
دانلود جزوه آموزشی رمزگردانی زیست شناسی کاری از آقای علی غیاثی
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1332
  • بازدید روزگذشته : 6651
  • بازدید هفته گذشته : 20170
  • بازدید ماه گذشته : 82227