دانلود فایل پاورپوینت معرفی جزیره قشم

دانلود فایل

جايگاه امام معصوم بعد از رحلت پيامبر (ص)
<div>در این فایل ورد که شامل 10 صفحه میباشد در مورد تحقیق دانشجویی به دو موضوع اصلی پرداخت شده است .</div><div><br></div><div><ul><li><b>جايگاه امام معصوم بعد از رحلت پيامبر "ص" با توجه به قرآن كريم</b></li><li><span style="font-family: " helvetica="" neue",="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;"=""><div style="text-align: start; display: inline !important;"><b>ضرورت «امامت» از منظر امام هشتم(ع)</b></div></span></li></ul></div><div><span style="font-family: " helvetica="" neue",="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;"=""> </span><br></div><div><br></div><div>توجه : این فایل مناسب برای تحقیق دانشجویی میباشد.</div><div><br></div><div>این فایل ورد قابل ویرایش میباشد.</div>

دانلود جزوه زیست فصل اول دهم ویژه امتحان نهایی
دانلود جزوه زیست فصل اول دهم ویژه امتحان نهایی گردآوری شده توسط آقای عبدالرشید زبرجد ویژه امتحانات دی ماه و خرداد ماه

دانلود جزوه فیزیک دهم فصل دما و گرما و قانون گازها
دانلود جزوه فیزیک دهم فصل دما و گرما و قانون گازها توسط آقای سعید پناهی در 164 صفحه تنظیم شده است. جزوه فیزیک دهم فصل دما و گرما و قانون گازها مناسب برای داوطلبان کنکور ریاضی فیزیک و علوم تجربی و شامل درسنامه ؛ نکات آموزشی کنکوری و 246 تست کنکور سراسری داخل و خارج از کشور میباشد. جزوه فیزیک فوق در برگیرند آزمون های آزمایشی قلم چی و سنجش از سال 80 تا 97 میباشد.

دانلود جزوه فیزیک دوازدهم فصل حرکت شناسی
دانلود جزوه فیزیک دوازدهم فصل حرکت شناسی ، جزوه فصل حرکت شناسی فیزیک دوازدهم بصورت دست نویس و اسکن شده از تدریس جناب آقای مرتضی شکیبا گردآوری شده است . جزوه فیزیک دوازدهم فصل حرکت شناسی در 31 صفحه و 58 مثال تنظیم شده و به مباحث شتاب برحسب زمان، حرکت از نظر چگونگی تغییر بردارهای مکان، سرعت، حرکت شناسی بررسی شده است.

دانلود نمونه سوالات اخلاق کاربردی از درس آیین زندگی
دانلود فایل نمونه سوالات اخلاق کاربردی از درس آیین زندگی در 6 صفحه جمع آوری شده است . جزوه نمونه سوالات درس آیین زندگی مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه میباشد .

  • روز شمار کنکور
  • سراسری 99 : 225 روز
تبلیغات متنی
تخمین رتبه کنکور
انتخاب رشته هنر
انتخاب رشته ریاضی
کنکور آنلاین
انتخاب رشته انسانی
انتخاب رشته کنکور
ترجمه read this
انتخاب رشته تجربی
لینک شما اینجا

تبلیغات متنی
کنکور آنلاین
انتخاب رشته کنکور
انتخاب رشته ریاضی
تخمین رتبه کنکور
انتخاب رشته تجربی
انتخاب رشته انسانی
انتخاب رشته هنر
ترجمه read this
لینک شما اینجا
اخبار کنکور در کانال هموا