فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید

دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود 5 تست ادبیات دوازدهم به همراه پاسخنامه تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک جزوه با 5 تست از درس ادبیات پایه دوازدهم آماده کرده ایم که در همین جزوه پاسخنامه تشریحی نیز وجود دارد. زمان لازم برای مطالعه یک این جزوه 10 دقیقه میباشد. جزوه را دانلود و درصورتی که سوالی دارید در پایان همین صفحه مطرح نمایید.
دانلود فایل
دانلود دفترچه سوالات کنکور دکتری 1401 + پاسخنامه
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب از سایت هموا دفترچه سوالات آزمون کنکور دکتری ورودی سال 1401 را برای داوطلبین کنکور دکتری آماده کرده . همچنین برای هر رشته علاوه دفترچه ، پاسخنامه کلیدی نیز آماده شده است. این آزمون در تاریخ 6 اسفند 1400 برگزار و داوطلبین برای ورودی سال 1401 پذیرش خواهند شد.پاسخ کلیدیلینک دانلود دفترچهکد و عنوان رشته امتحانیدانلوددانلودزبان
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 76
  • بازدید روزگذشته : 1734
  • بازدید هفته گذشته : 11966
  • بازدید ماه گذشته : 61171