کنکور آنلاین ریاضی
شروع آزمون
کنکور آنلاین هنر
شروع آزمون

دانلود فایل

دانلود فایل
دانلود سوالات کنکور سراسری سال 81 رشته تجربی + پاسخ تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
در این فایل پی دی اف 58 صفحه ای 213 سوال عمومی و اختصاصی رشته علوم تجربی وجود دارد . تمام سوالات کنکور سراسری رشته علوم تجربی سال 81 دارای پاسخنامه تشریحی میباشد . این فایل برای کاهش حجم بصورت فشرده میباشد.
دانلود فایل
دانلود آزمون قلم چی 7 فروردین 1401
گروه : کنکور کارشناسی
با تبریک شادباش نوروز و سال نو به همه دانش آموزان و داوطلبین کنکوری و همراهان عزیز هموا، در این مطلب دفترچه سوالات آزمون آزمایشی موسسه کانون قلم چی 7 فروردین 1401 رو آماده کرده ایم. در ادامه مطلب دفترچه سوالات رشته های تجربی، ریاضی و علوم انسانی پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم و همچنین رشته زبان پایه دوازدهم رو از ادامه مطلب دانلود نم
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1840
  • بازدید روزگذشته : 3168
  • بازدید هفته گذشته : 16538
  • بازدید ماه گذشته : 120946