کنکور آنلاین زبان
تراز رتبه اول : 7594
شروع آزمون
کنکور آنلاین ریاضی
شروع آزمون
دانلود فایل

دانلود فایل
دانلود 25 تست مهم از زیست دوازدهم
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک جزوه از تست های مهم و کاربردی درس زیست پایه دوازدهم آماده کرده ایم. این 25 تست بصورت جامع یعنی از تمام مطالب کتاب بوده و دارای پاسخنامه تشریحی میباشد. تست های زیست دوازدهم در 60 صفحه و توسط آقای سعید علوی تهیه و نگارش شده است.
دانلود فایل
دانلود جزوه جمع بندی زیست جانوری مبحث سخت پوستان
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت داوطلبین عزیز کنکور تجربی ، در این مطلب یک جزوه جمع بندی شده ازمبحث سخت پوستان کتاب زیست شناسی دهم، یازدهم و دوازدهم رو آماده کرده ایم. این جزوه بصورت مختصر و در 2 صفحه تهیه شده است و برای مرور کوتاه این مبحث بسیار عالی میباشد.آیتم های مورد اشاره در جزوه سخت پوستان :سخت پوستان بی مهره - بند پایانتنفسگردش مواددفع مواد
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 49
  • بازدید روزگذشته : 4011
  • بازدید هفته گذشته : 20408
  • بازدید ماه گذشته : 131571