کنکور آنلاین زبان
تراز رتبه اول : 5432
شروع آزمون
کنکور آنلاین انسانی
تراز رتبه اول : 3936
شروع آزمون

دانلود فایل

دانلود فایل
دانلود جمع بندی آیات و احادیث دینی دوازدهم
گروه : کنکور کارشناسی
باتوجه به نزدیک شدن با تاریخ برگزاری کنکور و نیاز به جمع بندی مطالب مطالعه شده در یک سال گذشته و اهمیت و حجم زیاد آیات و احادیث کتاب دین و زندگی 3 ، یک جزوه از مطالب و جمع بندی آیات و احادیث دین و زندگی 3 رو برای داوطلبین کنکور آماده کرده ایم. این جزوه مفید 20 صفحه ای را از ادامه مطلب بصورت رایگان دانلود نمایید.
دانلود فایل
دانلود جمع بندی زیست دهم فصل ششم
گروه : کنکور کارشناسی
در این فایل خلاصه نویسی و جمع بندی فصل ششم زیست شناسی پایه دهم از یاخته تا گیاه رو برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آماده کرده ایم. فایل جمع بندی فصل ششم زیست یازدهم در قالب یک فایل PDF و در 5 صفحه تهیه شده است که امکان مطالعه در کامپیوتر و موبایل وجود دارد. این فایل ارزشمند توسط آقای امیررضا گراوند تهیه و نگارش شده است.در این جزوه ن
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1853
  • بازدید روزگذشته : 3168
  • بازدید هفته گذشته : 16551
  • بازدید ماه گذشته : 120959