کنکور آنلاین ریاضی
شروع آزمون
کنکور آنلاین زبان
تراز رتبه اول : 7594
شروع آزمون
دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود فایل جزوه حسابان فصل تابع نمایی و لگاریتمی
گروه : کنکور کارشناسی
جزوه حاضر از فصل سوم حسابان 1 و مربوط به تابع نمایی و لگاریتمی میباشد. جزوه توسط آقای نیما خانعلی پور تهیه شده است. جزوه در 26 صفحه تنظیم شده است که امیدواریم برای شما مفید واقع شود.
دانلود فایل
دانلود آزمون قلم چی 21 بهمن 1400
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب از سایت هموا ، فایل دفترچه سوالات آزمون های آزمایشی موسسه گاج روز پنجشنبه 21 بهمن 1400 را برای داوطلبین کنکور آماده کرده ایم. این آزمون در رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی ودر پایه های دوازدهم، یازدهم و دهم و زبان های خارجی پایه دوازدهم برگزار شده است. دفترچه سوالات آزمون دارای پاسخنامه تشریحی بوده و داوطلبین عزیز میتوانند
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 75
  • بازدید روزگذشته : 4011
  • بازدید هفته گذشته : 20434
  • بازدید ماه گذشته : 131597