فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید


مشخصات آزمون
آزمون هموا 26 خرداد 1401 هنر
پایه دوازدهم هنر
تعداد 167 تست
داوطلب گرامی دقت نمایید پس از مشاهده پاسخنامه ، آزمون برای شما قفل خواهد شد و دیگر امکان پاسخگویی به این آزمون را ندارید. پس لطفاً ابتدا در آزمون شرکت نمایید سپس پاسخنامه را مشاهده کنید.
نفرات برتر
رتبه داوطلب تراز
1 مهسا جوادی 3,197
2 Sara.S 3,049
3 AMRHN 1,898
4 فاطمه 1,644
5 فاطمه سلامت بخش 1,494
6 ريحانه 974
7 Kowsar 876
8 Sahra 625
9 عسل حداد 353
10 بهاره 324
دانلود فایل
مجموعه تست های بسیار سخت فیزیک دهم
گروه : کنکور کارشناسی
در این مجموعه طلایی فیزیک دهم 187 تست دشوار از کتاب فیزیک دهم را به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی آماده کرده ایم. این مجموعه بی نظیر بصورت فایل PDF تهیه شده است تا شما داوطلبین عزیز بتوانید به راحتی در موبایل و لپ تاپ جزوه را مطالعه نمایید. این جزوه فوق العاده را بصورت رایگان از ادامه مطلب سایت هموا دانلود و استفاده نمایید.
دانلود فایل
دانلود گنجینه کامل تست های فیزیک کنکور به همراه پاسخ تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب از سایت هموا گنجینه ای بی نظیر و کامل از تست های درس فیزیک کنکور را برای داوطلبین عزیز سایت هموا آماده کرده ایم. این مجموعه از تست های فیزیک دارای 604 تست متنوع از تمام بخش های فیزیک کنکور گردآوری شده است که نکته مهم این جزوه عالی دارا بودن پاسخنامه کاملا تشریحی این مجموعه طلایی میباشد. داوطلبین عزیز میتوانند این مجموعه ع
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 491
  • بازدید روزگذشته : 1035
  • بازدید هفته گذشته : 7680
  • بازدید ماه گذشته : 47476