مدرسه سما 3 یک مدرسه پسرانه غیر دولتی در شهر مشهد استان خراسان‌رضوی میباشد. مدرسه سما 3 در مقطع , متوسطه دوم و دارای رشته های , علوم تجربی میباشد. مدرسه سما 3 حدوداً دارای 201-300 دانش آموز میباشد. سایر مشخصات و شماره تماس مدرسه سما 3 به شرح زیر است.

واقع در مشهد استان خراسان‌رضوی
مقطع , متوسطه دوم
رشته , علوم تجربی
جنسیت پسرانه
غیر دولتی
تعداد دانش آموز201-300
شماره تماس 051۳۶۶۳۰۹۶۰
شماره فکس
ایمیل
سایت mashhad.samaschools.ir
آدرس مشهد - قاسم آباد - استاديوسفي ۲۷-۲۵
مدیر مدرسه
سایر توضیحات مجتمع آموزشی سما شماره 3 پسرانه شامل پیش دبستانی و دبستان پسرانه سما 3 ، دبیرستان دوره اول پسرانه سما 3 و دبیرستان دوره دوم پسرانه سما 3 میباشد.


از مدرسه سما 3 تاکنون 620 بازدید انجام شده.
آخرین بروز رسانی اطلاعات مدرسه سما 3 مربوط میشود به [1399-02-12]


لطفاً اگر دانش آموز مدرسه سما 3 هستید یا این مدرسه را میشناسید اطلاعات خود را در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگزارید.
دانلود فایل
دانلود نکات مهم هندسه تحلیلی یازدهم
گروه : کنکور کارشناسی
در جزوه نکات مهم و کلیدی هندسه تحلیلی پایه یازدهم که توسط آقای محمدامین حسن آبادی تهیه تنظیم شده است به مواردی اشاره شده در زیر میپردازد:شر موازی بودن دوخطشرط عمود بودن دوخطفاصله یک خط با یک نقطه از خط دیگرفاصله ی یک نقطه از خطفاصله ی دو خط از یکدیگردانش آموزان و داوطلبان عزیز میتوانند خلاصه جزوه هندسه تحلیلی را در ادامه مطلب بصور
دانلود فایل
دانلود آزمون قلم چی 9 مهر 1400
گروه : کنکور کارشناسی
موسسه آموزشی قلم چی - کانون یکی از قدیمی ترین موسسات کمک آموزشی و کنکوری کشور میباشد که در سال های اخیر آزمون های آزمایشی خود را به صورت هر دو هفته یکبار برگزار میکند. در این مطلب از سایت هموا دفترچه سوالات آزمون های آزمایشی قلم چی تاریخ 9 مهر 1400 روز جمعه برگزار شده است رو آماده کرده ایم که شما داوطلبین عزیز کنکور سال 1401 میتوانید از ا
ارسال نظر

    تبلیغات متنی
    لینک شما اینجا    تبلیغات متنی
    لینک شما اینجا