مدرسه صدیقه کبری یک مدرسه دخترانه دولتی در شهر لردگان استان چهارمحال‌و‌بختیاری میباشد. مدرسه صدیقه کبری در مقطع , متوسطه دوم و دارای رشته های , علوم تجربی , ریاضی و فیزیک , علوم انسانی میباشد. مدرسه صدیقه کبری حدوداً دارای زیر 100 دانش آموز میباشد. سایر مشخصات و شماره تماس مدرسه صدیقه کبری به شرح زیر است.

واقع در لردگان استان چهارمحال‌و‌بختیاری
مقطع , متوسطه دوم
رشته , علوم تجربی , ریاضی و فیزیک , علوم انسانی
جنسیت دخترانه
دولتی
تعداد دانش آموززیر 100
شماره تماس 0385342339
شماره فکس
ایمیل
سایت
آدرس
مدیر مدرسهزهره خلیلی
سایر توضیحات کد پستی : 8891711111

از مدرسه صدیقه کبری تاکنون 45 بازدید انجام شده.
آخرین بروز رسانی اطلاعات مدرسه صدیقه کبری مربوط میشود به [1400-07-08]


لطفاً اگر دانش آموز مدرسه صدیقه کبری هستید یا این مدرسه را میشناسید اطلاعات خود را در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگزارید.
دانلود فایل
دانلود پاورپوینت آموزش درس دوم انسان و محیط زیست
گروه : کنکور کارشناسی
دانلود پاورپوینت آموزش درس دوم انسان و محیط زیست در 42 اسلاید توسط جمعی از اساتید مجرب تنظیم شده است . در فایل پاورپوینت آموزش درس سوم انسان و محیط زیست (خاک , بستر زندگی) از تصاویر جالب جهت انتقال بهتر مطالب استفاده شده است. فایل پاورپوینت آموزش درس دوم انسان و محیط زیست مناسب برای دانش آموزان ، معلمان و اولیای گرامی مفید میباشد.
دانلود فایل
دانلود 13 تست انحرافی عمومی تجربی دوازدهم
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک جزوه با 13 تست مختلف از دروس عمومی رشته تجربی پایه دوازدهم آماده کرده ایم که تمام این تست های تجربی بصورت انحرافی یا دامدار میباشد. مطالعه و آشنایی داوطلبان با این تیپ تست ها برای شناسایی در آزمون اصلی بسیار مفید میباشد. تمام 13 تست تجربی دارای پاسخنامه تشریحی میباشد. تست ها از دروس فارسی، عربی، دین و زندگی و زبان انگلی
ارسال نظر

    تبلیغات متنی
    لینک شما اینجا    تبلیغات متنی
    لینک شما اینجا