کنکور آنلاین انسانی
تراز رتبه اول : 7232
شروع آزمون
کنکور آنلاین هنر
تراز رتبه اول : 3693
شروع آزمون

مدرسه صدیقه کبری یک مدرسه دخترانه دولتی در شهر لردگان استان چهارمحال‌و‌بختیاری میباشد. مدرسه صدیقه کبری در مقطع , متوسطه دوم و دارای رشته های , علوم تجربی , ریاضی و فیزیک , علوم انسانی میباشد. مدرسه صدیقه کبری حدوداً دارای زیر 100 دانش آموز میباشد. سایر مشخصات و شماره تماس مدرسه صدیقه کبری به شرح زیر است.

واقع در لردگان استان چهارمحال‌و‌بختیاری
مقطع , متوسطه دوم
رشته , علوم تجربی , ریاضی و فیزیک , علوم انسانی
جنسیت دخترانه
دولتی
تعداد دانش آموززیر 100
شماره تماس 0385342339
شماره فکس
ایمیل
سایت
آدرس
مدیر مدرسهزهره خلیلی
سایر توضیحات کد پستی : 8891711111

از مدرسه صدیقه کبری تاکنون 123 بازدید انجام شده.
آخرین بروز رسانی اطلاعات مدرسه صدیقه کبری مربوط میشود به [1400-07-08]


لطفاً اگر دانش آموز مدرسه صدیقه کبری هستید یا این مدرسه را میشناسید اطلاعات خود را در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگزارید.
دانلود فایل
دانلود جزوه خلاصه درس ایهام و کلمات ایهام دار
گروه : کنکور کارشناسی
جزوه آموزشی و خلاصه نویسی شده از مبحث امعان نظر در ایهام و کلمات ایهام دار یکی از بهترین جزوات سایت هموا برای درس ادبیات فارسی و ایهام میباشد. این جزوه که به صورت فایل PDF و در قالب 15 صفحه توسط خانم فاطمه گزدرازی تهیه و تنظیم شده است.مهمترین نکات اشاره در جزوه ایهام به شرح زیر میباشد.ایهام و تریف ایهامکلمات ایهام دار - 50 کلمهتست های مب
دانلود فایل
دانلود مهمترین تست های درس دینی یازدهم
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب دو جزوه از مهمترین سوالات و تست های کنکور سال های اخیر درس دینی پایه یازدهم آماده کرده ایم. جزوه تست های مهم دینی یازدهم شامل مهمترین سوالات از درس یکم تا درس دوازدهم کتاب دینی یازدهم میباشد و به بررسی سوالات مهم از درس دینی سال های اخیر  با پاسخنامه تشریحی پرداخته است. این جزوه از آقای محمد گنجه میباشد و مطالعه آن برا
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 3976
  • بازدید روزگذشته : 3595
  • بازدید هفته گذشته : 23973
  • بازدید ماه گذشته : 135067