تاریخ انتشار : [1400-07-13] - تعداد بازدید : [894]

مهلت ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور تا ۱۹ مهرماه تمدید شد.
بر اساس اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور، این مهلت با توجه به تقاضای ثبت نام تعداد زیادی از پذیرفته شدگان تمدید شده و کلیه پذیرفته شدگان پس از ثبت‌نام در مهلت مقرر فقط تا ۲۰ مهرماه فرصت دارند جهت انتخاب واحد اقدام کنند.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه پیام نور، ثبت نام و انتخاب واحد پذیرفته شدگان از طریق سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، پیش از این قرار بود که ثبت نام غیرحضوری کلیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور از ۷ مهر آغاز شده و روز دوشنبه ۱۱ مهر پایان یاید.

پذیرفته‌شدگان لازم است جهت ثبت‌نام غیرحضوری اسکن مدارکی چون تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه، تصویر کارت ملی (پشت و رو)، عکس رنگی با زمینه روشن بدون کلاه و عینک (برای مراجعه حضوری ۴ عدد)، مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)، تصویر مدرک دیپلم متوسطه، تصویر فرم تکمیل شده تعهد اصالت مدارک بارگذاری شده و دارندگان دیپلم سالی واحدی یا ترمی واحدی علاوه بر مدرک دیپلم باید مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی خود را ارائه کنند.

همچنین پذیرفته شدگان باید در هنگام ثبت نام در سامانه گلستان وارد لینک http://emt.medu.ir شده و پس از تقاضای تاییدیه تحصیلی برای آخرین مدرک تحصیلی (دیپلم/ پیش دانشگاهی) کدپیگیری را در سامانه گلستان ثبت کنند.

پایان/.

[ برای متن کامل خبر کلیک کنید ]

تاریخ انتشار : [1400-07-13]
مهلت ثبت نام قبول شدگان دانشگاه پیام نور تمدید شد
دانلود فایل
دانلود امتحان نهایی جغرافیا 3 سال های اخیر
گروه : کنکور کارشناسی
همیشه آموزش و مطالعه دروس زمانی بهترین نتیجه را خواهد داشت که نمونه سوالات امتحانات قبلی را مرور کرده باشید تا بتوانید به نمونه سوالات و نحوه آزمون آشنا شده باشید. از همین جهت برای آمادگی دانش آموزان رشته انسانی نمونه امتحان نهایی سال 97 تا 1400 در دورهای خرداد ، شهریور و دی ماه را آماده کرده ایم. با دانلود این فایل میتوانید به صورت جا
دانلود فایل
دانلود خلاصه درس زیست یازدهم فصل هشتم تولید مثل نهان دانگان
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب جزوه جمع بندی نکات مهم و خلاصه درس فصل هشت زیست یازدهم تولید مثل نهان دانگان را آماده کرده ایم. جزوه زیست یازدهم در سه صفحه بصورت خلاصه نویسی و های لایت کردن نکات مهم فصل هشتم نهان دانگان میپردازد. این جزوه خلاصه زیست یازدهم مناسب افرادی است که قصد مرور یا فرصت کمی دارند و میخواهند با حداقل زمان نکات این فصل را فرا بگیرند
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 349
  • بازدید روزگذشته : 695
  • بازدید هفته گذشته : 5087
  • بازدید ماه گذشته : 40341