فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید


تاریخ انتشار : [1401-04-23] - تعداد بازدید : [506]

به گفته رئیس سازمان سنجش کشور ، در کنکور سراسری سال 1401 تنها تعداد 140 هزار داوطلب کنکور در گروه آزمایشی ریاضی شرکت کرده اند که با توجه به ظرفیت 250 هزار نفری این گروه در دانشگاه ها ، هیچ داوطلبینی بدون دانشگاه نخواهد ماند.
ایشان همچنین گفتند رقابت برای داوطلبین کنکور ریاضی تنها برای دانشگاه های برتر میباشد و قبولی در سایر دانشگاه ها تضمین شده میباشد.


پایان/.

[ برای متن کامل خبر کلیک کنید ]

تاریخ انتشار : [1401-04-23]
داوطلبین کنکور ریاضی بدون دانشگاه نمی مانند
دانلود فایل
دانلود حذفیات کنکور سراسری 1401
گروه : کنکور کارشناسی
پیرو اطلاعیه سازمان سنجش کشور در خصوص مباحث حذفیات کنکور سراسری سال 1401 که امروز 16 دی ماه 1400 منتشر شده است فایل جدول حذفیات کنکور سراسری 1401 را میتوانید از ادامه مطلب سایت هموا دانلود نمایید.
دانلود فایل
دانلود جزوه جمع بندی زیست جانوری زیست شناسی
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت داوطبین عزیز رشته تجربی ، در این مطلب جزوه کامل جمع بندی زیست شناسی مبحث زیست جانوری رو آماده کرده ایم. داوطبین عزیز دقت داشته باشید این جزوه از 2 فایل تهیه و تنظیم شده است که لازم است هر دو فایل را از ادامه مطلب دانلود و مطالعه نمایید.دانلود جزوه اول زیست جانوریدانلود جزوه دوم زیست جانوری
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1211
  • بازدید روزگذشته : 6651
  • بازدید هفته گذشته : 20049
  • بازدید ماه گذشته : 82106