فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید


تاریخ انتشار : [1400-11-11] - تعداد بازدید : [466]

پذیرش دانشجو در رشته ها و دانشگاه های بدون آزمون کنکور و با در نظر گرفتن سوابق تحصیلی برای سال تحصیلی 1401 در مرداد ماه همان سال انجام خواهد پذیرفت.

به گزارش سازمان سنجش کشور، ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور در مردادماه سال 1401 و همزمان با اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 1401 انجام خواهد پذیرفت.

داوطلبین کنکوری که متقاضی شرکت در دانشگاه های بدون کنکور هستند نیازی به ثبت نام در کنکور سراسری 1401 را ندارند و تنها میتوانند در ثبت نام مردادماه شرکت نمایند.


پایان/.

[ برای متن کامل خبر کلیک کنید ]

تاریخ انتشار : [1400-11-11]
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های برای سال 1401
دانلود فایل
دانلود آزمون گاج 23 مهر 1400
گروه : کنکور کارشناسی
بر طبق سنت همیشگی سایت هموا امروز نیز با ارائه سوالات آزمون آزمایشی 23 مهر ماه 1400 موسسه گاج برای داوطلبین عزیز در خدمت هستیم. موسسه کمک آموزشی گاج طبق برنامه ای مشخص آزمون های آزمایشی خود را هر دو هفته یک مرتبه روزهای جمعه بر گزار میکند که امروز 23 مهر ماه دفترچه سوالات آزمون را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.همچنین میتوانید دانلو
دانلود فایل
دانلود آزمون قلم چی 17 اردیبهشت 1400
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت داوطلبین عزیز کنکور ، امروز نیز مثل هفته های گذشته همزمان با برگزاری آزمون های دو هفته ای موسسه کانون - قلم چی دفترچه آزمون این آزمون آزمایشی را برای استفاده دانش آموزان عزیز آماده کرده ایم. دفترچه آزمون های زیر مربوط به آزمون روز جمعه مورخ 17 اردیبهشت سال 1400 میباشد که در رشته های ریاضی فیزیک ، علوم تجربی و علوم انسانی در
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1248
  • بازدید روزگذشته : 6651
  • بازدید هفته گذشته : 20086
  • بازدید ماه گذشته : 82143