تاریخ انتشار : [1400-11-11] - تعداد بازدید : [776]

پذیرش دانشجو در رشته ها و دانشگاه های بدون آزمون کنکور و با در نظر گرفتن سوابق تحصیلی برای سال تحصیلی 1401 در مرداد ماه همان سال انجام خواهد پذیرفت.

به گزارش سازمان سنجش کشور، ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور در مردادماه سال 1401 و همزمان با اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 1401 انجام خواهد پذیرفت.

داوطلبین کنکوری که متقاضی شرکت در دانشگاه های بدون کنکور هستند نیازی به ثبت نام در کنکور سراسری 1401 را ندارند و تنها میتوانند در ثبت نام مردادماه شرکت نمایند.


پایان/.

[ برای متن کامل خبر کلیک کنید ]

تاریخ انتشار : [1400-11-11]
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های برای سال 1401
دانلود فایل
دانلود خلاصه مبحث تفکر درس روان شناسی
گروه : کنکور کارشناسی
دانلود خلاصه مبحث تفکر درس روان شناسی که در دو فایل توسط هنگامه نجاتی و آفرین ساجدی تهیه تنظیم شده است را میتوانید در ادامه دانلود نمایید.دانلود جزوه اولدانلود جزوه دوم
دانلود فایل
دانلود سوالات کنکور سراسری سال 84 رشته انسانی + پاسخ تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
در این فایل پی دی اف 64 صفحه ای 255 سوال عمومی و اختصاصی رشته انسانی وجود دارد . تمام سوالات کنکور سراسری رشته انسانی سال 84 دارای پاسخنامه تشریحی میباشد . این فایل برای کاهش حجم بصورت فشرده میباشد.
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 370
  • بازدید روزگذشته : 695
  • بازدید هفته گذشته : 5108
  • بازدید ماه گذشته : 40362