دانلود فایل

دانلود ایبوک راهکارهای تقویت مطالعه
دانلود کتاب راهکارهای تقویت مطالعه نوشته آقای رضا اسحاقیان که در 28 صفحه تنظیم شده است را به تمام دوستان اهل مطالعه و داوطلبان کنکور بسیار توصیه میشود.

دانلود فایل جزوه مشتق و کاربرد مشتق
دانلود جزوه بسیار مفید و جمع بندی شده مشتق و کاربردهای مشتق که توسط جناب آقای امین تدارک در 31 صفحه تنظیم شده است برای شما عزیزان کنکوری در انتهای مطلب آماده دانلود میباشد و امیدواریم استفاده لازم را از این جزوه داشته باشید.سرفصل های اشاره شده در این جزوه بصورت زیر میبباشد:رسم نمودارمقدار میانگینتشخیص نقاط بحرانی یک نمودارقضیه رولمحاسبه ضریب زاویه خطوط مماس

دانلود نرم افزار برنامه ریزی تحصیلی من
نرم افزار برنامه ریزی تحصیلی من برنامه ای بسیار مفید جهت تنظیم برنامه ریزی و انسجام مطالعاتی شما داوطلبین عزیر میباشد. نرم افزار برنامه تحصیلی من کاری از آقای کاظم فلاحی خواه میباشد که میتوانید در ادامه مطلب سایت هموا نسخه 3.9 این نرم افزار را تهیه نمایید.توجه داشته باشید پیش نیازهای این برنامه به شرح زیر میباشد.NET Framework 4.5سیستم مورد نیاز :Windows XpWindows VistaWindows 7Windows 8Windows 8.1x86 Or x64

دانلود فایل دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی سال 99
فایل دفترچه راهنما آزمون دستیاری دندانپزشکی که سی و چهارمین دوره آن در سال 99 برگزار میشود را میتوانید در ادامه دانلود نمایید.ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی سال 99 از روز شنبه 3 اسفند 98 تا شنبه 10 اسفند 98 ادامه خواهد داشت.قبل از شروع ثبت نام لازم است مدارک مورد نیاز اسکن و آماده داشته باشید.آزمون دستیاری در ساعت 8:30 صبح روز پنجشنبه 5 تیر 99 برگزار خواهد شد.با آرزوی موفقیت.

دانلود سوالات کنکور دکتری 98 بهمراه پاسخ
دانلود فایل سوالات کنکور دکتری سال 98 بهمراه پاسخنامه کلیدی در رشته های مختلف که میتوانید در ادامه مطلب دانلود نمایید.لینک دفترچه سواللینک پاسخ کلیدیعنوان رشته امتحانیدانلودپاسخ کلیدیجغرافیای سیاسیدانلودپاسخ کلیدیجغرافیا و برنامه ریزی شهریدانلودپاسخ کلیدیجغرافیا و برنامه ریزی روستاییدانلودپاسخ کلیدیژئومورفولوژیدانلودپاسخ کلیدیسنجش از دور و سامانه اطلاعات جغرافیاییدانلودپاسخ کلیدیعلوم اقتصادیدانلودپاسخ کلیدیمدیریت پیشگیری از جرم ، جرم یابی و ایمنی ترافیکدانلودپاسخ کلیدیمجموعه علوم سیاسی و روابط بین المللدانلودپاسخ کلیدیتاریخ – تاریخ اسلامدانلودپاسخ کلیدیتاریخ – تاریخ ایران بعدازاسلامدانلودپاسخ کلیدیتاریخ – تاریخ ایران قبل از اسلامدانلودپاسخ کلیدیمدیریت بازرگانی و راهبردیدانلودپاسخ کلیدیمدیریت دولتیدانلودپاسخ کلیدیمدیریت صنعتیدانلودپاسخ کلیدیمدیریت آموزشیدانلودپاسخ کلیدیمدیریت رسانه و اطلاعاتدانلودپاسخ کلیدیمدیریت فناوری اطلاعاتدانلودپاسخ کلیدیمدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گازدانلودپاسخ کلیدیکارآفرینی ، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژیدانلودپاسخ کلیدیگردشگریدانلودپاسخ کلیدیمالیدانلودپاسخ کلیدیحسابداریدانلودپاسخ کلیدیزبان و ادبیات فارسیدانلودپاسخ کلیدیعلم و اطلاعات دانش شناسیدانلودپاسخ کلیدیعلوم و مهندسی محیط زیستدانلودپاسخ کلیدیفلسفهدانلودپاسخ کلیدیفلسفه – منطقدانلودپاسخ کلیدیفلسفه – علمدانلودپاسخ کلیدیفلسفه و کلام اسلامیدانلودپاسخ کلیدیفلسفه تعلیم و تربیتدانلودپاسخ کلیدیعلوم اجتماعیدانلودپاسخ کلیدیمددکاری اجتماعیدانلودپاسخ کلیدیمشاورهدانلودپاسخ کلیدیرشته علوم ارتباطاتدانلودپاسخ کلیدیباستان شناسیدانلودپاسخ کلیدیمحیط زیستدانلودپاسخ کلیدیعلوم قرآن و حدیثدانلودپاسخ کلیدیفقه و مبانی حقوق اسلامیدانلودپاسخ کلیدیادیان و عرفاندانلودپاسخ کلیدیالهیات – تارخ و تمدن ملل اسلامیدانلودپاسخ کلیدیفقه شافعیدانلودپاسخ کلیدیمدرسی معارف اسلامی

دانلود فایل
دانلود نمونه سوالات اخلاق کاربردی از درس آیین زندگی
گروه : متفرقه
دانلود فایل نمونه سوالات اخلاق کاربردی از درس آیین زندگی در 6 صفحه جمع آوری شده است . جزوه نمونه سوالات درس آیین زندگی مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه میباشد .
دانلود فایل
دانلود 10 تست از گرامر زبان کنکور
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک جزوه با 10 تست از مبحث گرامر زبان کنکور آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه مطلب این جزوه را رایگان دانلود و زمان 6 دقیقه به تست های گرامر زبان پاسخ دهید. تمام تست های این جزوه دارای پاسخنامه تشریحی میباشد.
دانلود فایل
دانلود 20 تست از ریاضی جامع کنکور
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک جزوه با 20 تست از ریاضی جامع و کامل ویژه کنکور آماده کرده ایم. این جزوه تمام مباحث درس ریاضی را در بر میگیرد . این جزوه توسط آقای میلاد منصوری تهیه شده است. این جزوه را به صورت رایگان از ادامه مطلب دانلود نمایید.
دانلود فایل
دانلود مجموعه جمع بندی زبان کنکور
گروه : کنکور کارشناسی
در این مجموعه جمع بندی زبان انگلیسی ویژه داوطلبان کنکور جمع آوری شده است.
ارسال نظر

  تبلیغات متنی
  کنکور آنلاین
  انتخاب رشته ریاضی
  تخمین رتبه کنکور هنر
  انتخاب رشته کنکور
  تخمین رتبه کنکور
  زویا
  انتخاب رشته تجربی
  انتخاب رشته انسانی
  سیگنال خرید و فروش بورس
  ترجمه read this
  لینک شما اینجا  تبلیغات متنی
  سیگنال خرید و فروش بورس
  کنکور آنلاین
  انتخاب رشته تجربی
  انتخاب رشته کنکور
  تخمین رتبه کنکور هنر
  انتخاب رشته انسانی
  زویا
  تخمین رتبه کنکور
  انتخاب رشته ریاضی
  ترجمه read this
  لینک شما اینجا
  هموا آینده ای روشن

  سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

  آمار هموا
  • بازدید امروز : 198
  • بازدید روزگذشته : 4849
  • بازدید هفته گذشته : 27411
  • بازدید ماه گذشته : 167769


  چقدر لغت زبان بلدی؟