کنکور آنلاین ریاضی
تراز رتبه اول : 3488
شروع آزمون
کنکور آنلاین ریاضی
تراز رتبه اول : 3488
شروع آزمون

دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود ای بوک ارتودنسی معاصر پروفیت ویرایش ششم
گروه : عمومی
کتاب ارتودنسی معاصر پروفیت ویرایش ششم با نویسندگی William R. Proffit, Henry W. Fields, Brent Larson, David M. Sarver بصورت فایل PDF و در 746 صفحه نگارش شده است.کتاب ارتودنسی معاصر پروفیت نسخه ششم و تاریخ انتشار 2019 میلادی میباشد.
دانلود فایل
دانلود جزوه فیزیک دوازدهم فصل اول مبحث سینماتیک
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک جزوه تحلیلی و کاربردی از فصل فیزیک دوازدهم مبحث سینماتیک آماده کرده ایم. این جزوه فیزیک پایه دوازدهم توسط آقای اکبری در 27 صفحه تنظیم شده است و مبحث حرکت بر روی خط راست را مورد بررسی قرار داده است.. این جزوه مفید و کاربردی را به صورت رایگان از ادامه مطلب میتوانید دریافت نمایید.
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 425
  • بازدید روزگذشته : 2294
  • بازدید هفته گذشته : 13500
  • بازدید ماه گذشته : 69188