فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید

دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود جزوه جمع بندی الگو و دنباله ریاضی
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت کاربران عزیز سایت هموا ، امروز یک جزوه و درسنامه کامل ریاضی مبحث الگو و دنباله از آقای یغما کلانتریان که از طراحان آزمون های موسسه قلم چی هستند رو براتون آماده کرده ایم. این جزوه کامل بصورت فایل PDF در 10 صفحه تهیه و تنظیم شده است.در این جزوه جزوه پس از آموزش هر مبحث ، تست های آن مطرح و بصورت تشریحی پاسخ داده شده است. توصیه م
دانلود فایل
دانلود جزوه آموزش حل سریع مسائل اقتصاد رشته انسانی
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت داوطلبین عزیز رشته انسانی، امروز یک مطلب بسیار عالی مفید رو آماده کرده ایم که به آموزش سریع مسائل درس اقتصاد میپردازد. این جزوه مفید که به اصول آموزش و یادگیری میپردازد دارای 11 صفحه میباشد و توسط آقای علی جابری تهیه و تنظیم شده است.داوطلبین عزیز میتوانید این جزوه را از ادامه مطلب بصورت رایگان دانلود نمایید.
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 400
  • بازدید روزگذشته : 1035
  • بازدید هفته گذشته : 7589
  • بازدید ماه گذشته : 47385