فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید

دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود جزوه جمع بندی شیمی یازدهم واکنش های شیمیایی
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یج جزوه عالی از جمع بندی و خلاصه نویسی شیمی یازدهم مبحث واکنش های شیمی را آماده کرده ایم. این جزوه جمع بندی در 6 صفحه تهیه شده است. جزوه شیمی یازدهم را از ادامه مطلب دانلود نمایید.
دانلود فایل
دانلود جزوه جامع فیزیک دهم
گروه : کنکور کارشناسی
جزوه ای که برای این مطلب سایت هموا آماده کرده ایم از درس فیزیک پایه دهم میباشد و مناسب دانش آموزان پایه دهم رشته ریاضی و تجربی میباشد. این جزوه فیزیک توسط آقای مهراد پور محمد در 95 صفحه تهیه تنظیم شده است و شامل درسنامه مفهومی، نکته های آزمون و تست های مرتبط با آن میباشد. این جزوه بسیار مفید از ادامه مطلب میتوانید دانلود و مطالعه نمای
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 61
  • بازدید روزگذشته : 1734
  • بازدید هفته گذشته : 11951
  • بازدید ماه گذشته : 61156