کنکور آنلاین تجربی
شروع آزمون
کنکور آنلاین هنر
شروع آزمون

دانلود فایل

دانلود فایل
دانلود 10 تست لغات زبان انگلیسی
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک جزوه تست های آزمون لغات یا همان Vocabulary را با 10 تست واژگان آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه مطلب بصورت رایگان دانلود نمایید. تمام تست ها دارای پاسخنامه تشریحی میباشد. زمان پاسخگویی به این آزمون حدود 6 دقیقه میباشد.
دانلود فایل
دانلود امتحان نهایی ریاضی و آمار 3 پایه دوازدهم سالهای گذشته
گروه : کنکور کارشناسی
درس ریاضی و آمار یکی از دروس رشته انسانی و از دروس امتحان نهایی این رشته میباشد از همین رو این درس برای بچه های انسانی اهمیت ویژه دارد. برای آمادگی حضور در امتحان نهایی درس ریاضی و آمار 3 پایه دوازدهم یک جزوه کامل از نمونه امتحان هایی سالهای گذشته رو در سایت هموا آماده کرده ایم که با مطالعه این نمونه سوالات میتوانید آمادگی مناسبی را
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1854
  • بازدید روزگذشته : 3168
  • بازدید هفته گذشته : 16552
  • بازدید ماه گذشته : 120960