کنکور آنلاین زبان
تراز رتبه اول : 9769
شروع آزمون
کنکور آنلاین ریاضی
تراز رتبه اول : 8090
شروع آزمون
دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود کتاب دنداپزشکی کودکان نواک - ویرایش 6
گروه : کنکور دکتری
کتاب دنداپزشکی کودکان نواک به قلم Arthur Nowak DMD, John R. Christensen, Tad R. Mabry, Janice Alisa Townsend, Martha H. Wells ویرایش ششم که بصورت ای بوک PDF است را میتوانید در ادامه مطلب دانلود نمایید.کتاب داندانپزشکی کودکان 2036 صفحه و به زبان انگلیسی میباشد.
دانلود فایل
دانلود آزمون گاج 30 اردیبهشت 1401
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام به داوطلبین عزیز کنکوری به ویژه داوطلبین کنکور سراسری 1401 که با توجه به نزدیک شدن به تاریخ اصلی کنکور سراسری 1401 در تلاش هستند تا شرایط خودشون رو در آزمون های آزمایشی بهبود ببخشند. امروز برای شما دوستان دفترچه سوالات آزمون جمعه 30 اردیبهشت 1401 گاج رو آماده کرده ایم. شما میتوانید باتوجه به پایه و رشته خود از ادامه مطلب دفترچه مور
ارسال نظر


نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
ارسال نظر
  تبلیغات متنی
  لینک شما اینجا  تبلیغات متنی
  لینک شما اینجا
  هموا آینده ای روشن

  سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

  آمار هموا
  • بازدید امروز : 1616
  • بازدید روزگذشته : 5477
  • بازدید هفته گذشته : 79799
  • بازدید ماه گذشته : 324461