حمایت مالی
از روزی که سایت هموا رو به صورت شخصی و با هزینه های شخصی توسعه دادم تنها به فکر دانش آموزان کنکوری و ارائه خدمات مناسب بوده ام، اما حالا هزینه های نگهداری سرور ها و توسعه خدمات هزینه بر شده است. پس اگر شما هم به ما علاقه مند هستید ما را یک لیوان چایی مهمان کنید.
از اینجا حمایتمان کنید ما قدر دانیم

دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود جزوه آموزش کامل شیمی سه پایه اصلی
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت داوطلبین عزیز کنکوری، در این مطلب سایت هموا یک جزوه کامل و جمع بندی از درس شیمی برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رو آماده کرده ایم.. داوطلبین عزیز میتوانند با مطالعه این جزوه به روش مرور سریع درس شیمی پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم رو جمع بندی نمایند.دانلود رایگان جزوه مرور شیمی به صورت رایگان از ادامه مطلب.
دانلود فایل
دانلود مجموعه سوالات امتحان نهایی فارسی دوازدهم
گروه : کنکور کارشناسی
باتوجه به نزدیک شده به امتحانات نهایی این مجموعه از سوالات امتحان نهایی فارسی رو برای دانش آموزان پایه دوازدهم آماده کرده ایم.این مجموعه سوالات امتحان نهایی به صورت سوالات درس به درس فارسی دوازدهم توسط یکی از قدیمی ترین مدرسین این درس به نام قای بیژنی تهیه و تنظیم شده است که مطالعه آن برای دانش اموزان بسیار مفید میباشد.  این جزو
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 105
  • بازدید روزگذشته : 1292
  • بازدید هفته گذشته : 10873
  • بازدید ماه گذشته : 67791