کنکور آنلاین زبان
تراز رتبه اول : 7594
شروع آزمون
کنکور آنلاین ریاضی
تراز رتبه اول : 3488
شروع آزمون

دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود دفترچه سوالات کنکور ریاضی 1400 بهمراه پاسخنامه تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت داوطلبین رشته کنکوری ریاضی فیزیک ، امروز پنجشنبه 10 تیرماه پس از برگزاری کنکور رشته ریاضی فیزیک سال 1400 برای علاقه مندان به این رشته دفترچه سوالات آزمون کنکور ریاضی 1400 را آماده کرده ایم. علاقه مندان میتوانند برای مطالعه از ادامه مطلب دفترچه سوالات را دانلود نمایند.دانلود دفترچه سوالات کنکور ریاضی 1400 + پاسخنامه کلیدیدان
دانلود فایل
دانلود سوالات زبان تخصصی مبحث تطبیق فعل و فاعل
گروه : کنکور کارشناسی
جزوه تطبیق فعل و فاعل زبان انگلیسی که منحصرا برای داوطلبان رشته زبان آماده شده است دارای 10 تست از مبحث فعل و فاعل با پاسخنامه تشریحی میباشد. داوطلبین عزیز رشته زبان میتوانند این جزوه رو از ادامه مطلب بصورت رایگان دانلود و مطالعه نمایند.
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 449
  • بازدید روزگذشته : 2438
  • بازدید هفته گذشته : 14482
  • بازدید ماه گذشته : 93029