کنکور آنلاین زبان
تراز رتبه اول : 7594
شروع آزمون
کنکور آنلاین انسانی
تراز رتبه اول : 7232
شروع آزمون
دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود جمع بندی زیست جانوری مبحث پرندگان
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب از سایت هموا یک جزوه بسیار مفید برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. جزوه پیش رو از جمع بندی زیست جانوری مبحث پرندگان میباشد که در قالب یک فایل PDF و در سه صفحه تهیه و تنظیم شده است.این جزوه دارای تعاریف و به صورت مصور میباشد. این فایل مفید را از ادامه مطلب دانلود و مطالعه نمایید.
دانلود فایل
مجموع تست های دستور زبان فارسی با پاسخ تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
در این جزوه دستور زبان مجموعه ای تست های درس زبان فارسی که شامل 118 تست  از تست های مطرح شده زبان فارسی کنکور سراسری دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد جمع آوری شده است. این مجموعه بی نظیر دارای پاسخ نامه تشریحی تست های دستور زبان فارسی نیز میباشد.لازم به یادآوری است که در کنکور سراسری 25 تست از دستور زبان و ادبیات فارسی مطرح خواهد شد و ز
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 176
  • بازدید روزگذشته : 4011
  • بازدید هفته گذشته : 20535
  • بازدید ماه گذشته : 131698