کنکور آنلاین زبان
تراز رتبه اول : 5432
شروع آزمون
کنکور آنلاین انسانی
تراز رتبه اول : 3936
شروع آزمون

دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود سوالات کنکور سراسری سال 84 رشته تجریی + پاسخ تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
در این فایل پی دی اف 62 صفحه ای 240 سوال عمومی و اختصاصی رشته تجربی وجود دارد . تمام سوالات کنکور سراسری رشته تجربی سال 84 دارای پاسخنامه تشریحی میباشد . این فایل برای کاهش حجم بصورت فشرده میباشد.
دانلود فایل
دانلود دفترچه سوالات کنکور هنر 1401
گروه : کنکور کارشناسی
کنکور سراسری رشته هنر سال 1401 در روز چهارشنبه 8 تیر ماه 1401 در نوبت صبح برگزارگردید. در ادامه مطلب دفترچه سوالات دروس مختلف کنکور سراسری هنر 1401 را آماده کرده ایم که میتوانید از لینک های زیر دانلود و مطالعه نمایید.هچنین میتوانید از تخمین رتبه و انتخاب رشته هنر سایت هموا نیز استفاده کنید.تخمین رتبه کنکور هنرانتخاب رشته کنکور هنرعربیسو
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1945
  • بازدید روزگذشته : 3168
  • بازدید هفته گذشته : 16643
  • بازدید ماه گذشته : 121051