حمایت مالی
از روزی که سایت هموا رو به صورت شخصی و با هزینه های شخصی توسعه دادم تنها به فکر دانش آموزان کنکوری و ارائه خدمات مناسب بوده ام، اما حالا هزینه های نگهداری سرور ها و توسعه خدمات هزینه بر شده است. پس اگر شما هم به ما علاقه مند هستید ما را یک لیوان چایی مهمان کنید.
از اینجا حمایتمان کنید ما قدر دانیم

دانلود فایل

دانلود فایل
دانلود جزوه پایه دهم زیست شناسی مبحث شکل نامه نارنج
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب از سایت هموا یک جزوه بسیار مفید از گروه آموزشی نارنج آماده کرده ایم، این جزوه از زیست شناسی پایه دهم کنکور مبحث شکل نامه میباشد. جزوه دارای 45 صفحه بوده و دارای مطالب کاربردی و مفید تهیه شده است. این جزوه دارای تصاویر مهم کتاب نیز میباشد.
دانلود فایل
دانلود جزوه کامل زبان انگلیسی کنکور
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب از سایت هموا یک فایل آموزشی جامع زبان انگلیسی را آماده کرده ایم. این جزوه از پایه هفتم تا پایه دهم تنظیم شده است. این جزوه آموزشی زبان داری 42 صفحه میباشد و در سه بخش تنظیم شده است که نیاز است از ادامه مطلب هموا هر سه بخش دانلود شود. جزوه فوق توسط آقای جمال احمدی تهیه شده است.
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 148
  • بازدید روزگذشته : 1292
  • بازدید هفته گذشته : 10916
  • بازدید ماه گذشته : 67834