کنکور آنلاین انسانی
تراز رتبه اول : 7232
شروع آزمون
کنکور آنلاین ریاضی
تراز رتبه اول : 3488
شروع آزمون

دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود جزوه بررسی لغات مشابه در ادبیات فارسی
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت همه دوستان کنکوری، امروز از سایت هموا یک جزوه فوق العاده مفید رو براتون آماده کرده ایم که مناسب همه داوطلبین در رشته های مختلفت هستش. این جزوه که بسیار جمع و جور و توی 10 صفحه تهیه شده تمام لغات و واژگان درس ادبیات فارسی که باهم مشابهتی دارند رو یکجا جمع بندی کرده و لغات شبیه به هم رو با معنی در کنار هم آورده که شما میتوانی
دانلود فایل
دانلود سوالات کنکور سراسری سال 85 رشته تجریی + پاسخ تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
در این فایل پی دی اف 57 صفحه ای 242 سوال عمومی و اختصاصی رشته تجربی وجود دارد . تمام سوالات کنکور سراسری رشته تجربی سال 85 دارای پاسخنامه تشریحی میباشد . این فایل برای کاهش حجم بصورت فشرده میباشد.
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 282
  • بازدید روزگذشته : 2294
  • بازدید هفته گذشته : 13357
  • بازدید ماه گذشته : 69045