کنکور آنلاین زبان
تراز رتبه اول : 9769
شروع آزمون
کنکور آنلاین ریاضی
تراز رتبه اول : 8090
شروع آزمون
دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود سوالات کنکور سراسری سال 84 رشته ریاضی فیزیک + پاسخ تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
در این فایل پی دی اف 65 صفحه ای 207 سوال عمومی و اختصاصی رشته ریاضی فیزیک وجود دارد . تمام سوالات کنکور سراسری رشته ریاضی فیزیک سال 84 دارای پاسخنامه تشریحی میباشد . این فایل برای کاهش حجم بصورت فشرده میباشد.
دانلود فایل
دانلود امتحان نهایی زیست شناسی 3 پایه دوازدهم سالهای گذشته
گروه : کنکور کارشناسی
باتوجه به درخواست همراهان همیشگی سایت هموا و نزدیکی به امتحان نهایی درس زیست شناسی 3 ، در این مطلب یک فایل جامع از امتحان نهایی سالهای گذشته درس زیست شناسی 3 پایه دوازدهم رو برای دانش آموزان عزیز آماده کرده ایم. این فایل تجمیعی شامل امتحان نهایی درس زیست شناسی 3 از سال 1397 تا 1400 دورهای خردادماه ، شهریورماه و دی ماه میباشد. این فایل مفی
ارسال نظر


نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
ارسال نظر
  تبلیغات متنی
  لینک شما اینجا  تبلیغات متنی
  لینک شما اینجا
  هموا آینده ای روشن

  سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

  آمار هموا
  • بازدید امروز : 1702
  • بازدید روزگذشته : 5477
  • بازدید هفته گذشته : 79885
  • بازدید ماه گذشته : 324547