حمایت مالی
از روزی که سایت هموا رو به صورت شخصی و با هزینه های شخصی توسعه دادم تنها به فکر دانش آموزان کنکوری و ارائه خدمات مناسب بوده ام، اما حالا هزینه های نگهداری سرور ها و توسعه خدمات هزینه بر شده است. پس اگر شما هم به ما علاقه مند هستید ما را یک لیوان چایی مهمان کنید.
از اینجا حمایتمان کنید ما قدر دانیم

دانلود فایل

دانلود فایل
دانلود جزوه مجموع تست های شیمی یازدهم
گروه : کنکور کارشناسی
امروز برای علاقه مندان درس شیمی یک جزوه کامل با 160 تست جمع از درس شیمی پایه یازدهم آماده کرده ایم. این جزوه در 63 صفحه و توسط آقای عباس بهمنی تهیه شده است. سطح تست های این جزوه در رده دشوار بوده و دارای پاسخنامه میباشد. این جزوه تست های شیمی یازدهم را میتوانید از ادامه مطلب دانلود و مطالعه نمایید.
دانلود فایل
دانلود گنجینه کامل آرایه های ادبی به همراه پاسخ تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
یک مجموعه عالی و بی نظیر از آرایه های ادبی ادبیات کنکور در قالب 1288 تست و یک فایل PDF به همراه پاسخنامه کامل تشریحی را از سایت بزرگ هموا بصورت رایگان هدیه بیرید. این فایل ارزشمند از نکات و تست های مهم آرایه های ادبی ویژه کنکور را رایگان از ادامه مطلب سایت هموا دانلود و مطالعه نمایید.
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 151
  • بازدید روزگذشته : 1292
  • بازدید هفته گذشته : 10919
  • بازدید ماه گذشته : 67837