کنکور آنلاین تجربی
شروع آزمون
کنکور آنلاین تجربی
شروع آزمون

دانلود فایل

دانلود فایل
دانلود پک کامل جمع بندی عربی ویژه کنکور
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت دانش آموزان و داوطلبین کنکور علاقه مند به درس عربی، در این مطلب یک جزوه بسیار کامل از درس عربی رو براتون آماده کرده ایم که خیلی از نیازهای شما در این درس عربی به منابع دیگه برطرف میکنه. این پک آموزشی کامل عربی به گفته خود نویسنده یکی از کامل ترین و جامع ترین و در عین حال خلاصه نویسی شده ترین جزوه های عربی کنکور است و بر
دانلود فایل
دانلود پاورپوینت آموزش درس سوم انسان و محیط زیست
گروه : متفرقه
دانلود پاورپوینت آموزش درس سوم انسان و محیط زیست در 49 اسلاید توسط جمعی از اساتید مجرب تنظیم شده است . در فایل پاورپوینت آموزش درس سوم انسان و محیط زیست (هوا , نفس زندگی) از تصاویر جالب جهت انتقال بهتر مطالب استفاده شده است. فایل پاورپوینت آموزش درس سوم انسان و محیط زیست مناسب برای دانش آموزان ، معلمان و اولیای گرامی مفید میباشد.
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 1870
  • بازدید روزگذشته : 3168
  • بازدید هفته گذشته : 16568
  • بازدید ماه گذشته : 120976