دانلود فایل


کانال تلگرام هموا

@Hamva_ir

اینستاگرام هموا - دریافت آخرین اخبار و فایل های سایت

@Hamva.ir
دانلود مینی جزوه شعاع اتمی یون ها
در این جزوه در سه صفحه به مبحث شعاع اتمی یون ها پرداخته میشود. این جزوه را میتوانید به صورت رایگان از ادامه مطلب دانلود نمایید. این جزوه توسط آقای علیرضا دهقانی تهیه و تنظیم شده است.

دانلود جزوه انرژی فعالسازی در واکنش های شیمیایی
در این جزوه به نکات مهم فیزیک مبحث انرژی فعالسازی در انواع واکنش های شیمیایی بررسی میشود. این جزوه که به صورت PDF و در قالب 5 صفحه توسط آقای نوید آرمات تهیه و تنظیم شده است.در این جزوه به مباحثانرژی فعالسازی در واکنش های شیمیاییبررسی انواع واکنش هاتأثیر کاتالیزگر بر انرژی فعالسازیمبدل های کاتالیستی و ساز و کار آن هاپرداخته میشود. داوطلبین عزیز میتوانند برای مطالعه از ادامه مطلب این جزوه مفید رو به رایگان دانلود نمایند.

دانلود بودجه بندی دروس رشته ریاضی در کنکور
با سلام خدمت دوستان کنکوری بخصوص داوطلبان رشته ریاضی. در این مطلب فایل بودجه بندی دروس رشته ریاضی در کنکور سال 98 و 99 آورده شده است.در این فایل متوجه خواهید شد از هر مبحث دروس زیر در سال 98 و 99 هرکدام چند تست مطرح شده است.حسابانهندسه و گسستهفیزیکشیمیبا مطالعه این جزوه و بررسی تعداد هر تست در هر مبحث احتمال تست های کنکور 1400 را پیش بینی خواهید کرد.

دانلود جزوه نکات مهم افعال ناقصه عربی کنکور
در جزوه افعال ناقصه ضروری ترین نکات افعال ناقصه درس عربی برای کنکور بررسی میشود همچنین بخشی از این جزوه به پرسش و پاسخ داوطلبین کنکور درس عربی پرداخته شده است.این جزوه در 8 صفحه و بصورت PDF تنظیم شده است.جزوه دارای مثال های مختلفی با توضیحات آقای رضا رضائی دانشجوی حقوق دانشگاه شهید بهشتی میباشد. همچنین در این جزوه عربی به نکات زیر پرداخت شده استتعریف افعال ناقصهصرف افعال ناقصهفعل ماضیفعل مضارعفعل امراسم فعل ناقصه و خبرنکات ترجمهنکته تکمیلیفایل جزوه را به صورت رایگان از ادامه مطب دریافت نمایید.

دانلود جزوه جمع بندی زیست شناسی مبحث میوز
جزوه پیشرو به جمع بندی نکات مهم و ترکیب و قیدهای میوز درس زیست شناسی میپردازد. این جزوه در قالب یک فایل pdf 5 صفحه ای توسط آقای مهدی خداوندلو دانشجو پزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهیه تنظیم شده است.حتماً داوطلبین رشته تجربی بر این نکته واقف هستند که درس زیست شناسی بیشترین ضریب و تأثیر در کنکور را دارد ، پس اهمیت مطالعه زیست بسیار بالاست.امیدوارم با مطالعه این جزوه قیدها و نکات مهم مبحث میوز زیست را مرور نمایید.

دانلود فایل
دانلود جزوه درسنامه قیدهای زبان انگلیسی adverb
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک جزوه درسنامه زبان انگلیسی مبحث قیدها adverb را آماده کرده ایم. در این جزوه نکات زبان انگلیسی 5 صفحه که توسط آقای شهاب مهران فر تهیه شده است به بررسی قید ، انواع قید ، تعاریف و کاربردها پرداخت میشود. توصیه میشود این جزوه جمع بندی قیدها را از دست ندهید.
دانلود فایل
دانلود فایل سوالات فیزیک امتحانات دی ماه 98 بهمراه پاسخ تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
دانلود فایل سوال های درسفیزیک امتحانات دی ماه 98 بهمراه پاسخ تشریحی رشته ریاضی فیزیک و رشته تجربیریاضی فیزیکدانلود 1 - دانلود 2 - دانلود 3تجربیدانلود 1 - دانلود 2 - دانلود 3
ارسال نظر

  تبلیغات متنی
  انتخاب رشته کنکور
  تخمین رتبه کنکور هنر
  تخمین رتبه کنکور
  انتخاب رشته انسانی
  ترجمه read this
  انتخاب رشته ریاضی
  انتخاب رشته تجربی
  کنکور آنلاین
  لینک شما اینجا  تبلیغات متنی
  انتخاب رشته ریاضی
  تخمین رتبه کنکور هنر
  ترجمه read this
  انتخاب رشته انسانی
  انتخاب رشته کنکور
  انتخاب رشته تجربی
  تخمین رتبه کنکور
  کنکور آنلاین
  لینک شما اینجا