کنکور آنلاین هنر
تراز رتبه اول : 3693
شروع آزمون
کنکور آنلاین ریاضی
تراز رتبه اول : 3488
شروع آزمون

دانلود فایل

دانلود فایل
دانلود سوالات کنکور سراسری سال 83 رشته تجربی + پاسخ تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
در این فایل پی دی اف 51 صفحه ای 214 سوال عمومی و اختصاصی رشته تجربی وجود دارد . تمام سوالات کنکور سراسری رشته تجربی سال 83 دارای پاسخنامه تشریحی میباشد . این فایل برای کاهش حجم بصورت فشرده میباشد.
دانلود فایل
دانلود آزمون گاج 16 اردیبهشت 1401
گروه : کنکور کارشناسی
امروز نیز با شما همراهان همیشگی هموا هستیم با یکی دیگر از آزمون های آزمایشی گاج ، در این مطلب دانلود فایل دفترچه سوالات آزمون آزمایشی 16 اردیبهشت 1401 گاج رو آماده کرده ایم. این آزمون در رشته های تجربی ، ریاضی و انسانی برگزار شده است و شما داوطبین عزیز میتوانید از ادامه مطلب دفترچه سوال مورد نظر خود را دانلود و مطالعه نمایید.پایه دواز
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 405
  • بازدید روزگذشته : 2294
  • بازدید هفته گذشته : 13480
  • بازدید ماه گذشته : 69168