کنکور آنلاین ریاضی
شروع آزمون
کنکور آنلاین تجربی
تراز رتبه اول : 4433
شروع آزمون
دانلود فایل

دانلود فایل
دانلود خلاصه درس فیزیک دهم مبحث اندازه گیری و چگالی
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب از سایت هموا یک جزوه  خلاصه درس و فرمول ها و نکات فصل اندازه گیری و چگالی فیزیک دهم رو آماده کرده ایم. این جزوه فیزیک دهم ده صفحه میباشد به عناوین زیر میپردازددقت وسیله های اندازه گیریرقم های بامعنا و گزارشتخمینچگالیتبدیل واحد چگالیبرایند بردارهاضرب بردارهااین جزوه را میتوانید از ادامه مطلب به صورت رایگان دانلود و
دانلود فایل
دانلود سوالات کنکور سراسری سال 84 رشته ریاضی فیزیک + پاسخ تشریحی
گروه : کنکور کارشناسی
در این فایل پی دی اف 65 صفحه ای 207 سوال عمومی و اختصاصی رشته ریاضی فیزیک وجود دارد . تمام سوالات کنکور سراسری رشته ریاضی فیزیک سال 84 دارای پاسخنامه تشریحی میباشد . این فایل برای کاهش حجم بصورت فشرده میباشد.
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 167
  • بازدید روزگذشته : 4011
  • بازدید هفته گذشته : 20526
  • بازدید ماه گذشته : 131689