فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید

دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود سوالات امتحان نهایی رشته ریاضی خرداد 1400
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت دانش آموزان عزیز پایه دوازدهم رشته ریاضی فیزیک . در این مطلب از سایت هموا سوالات آزمون نهایی دروس مختلف رشته ریاضی فیزیک رو آماده کرده ایم که پس از برگزاری هر آزمون دفترچه سوالات در سایت هموا قرار داده خواهد شد. درس تاریخ تعلیمات دینی 3 27 اردیبهشت 1400 شیمی 3 29 اردیبهشت 1400 فیزیک 3 ریاضی 1 خ
دانلود فایل
مجموعه تست های بسیار سخت فیزیک دهم
گروه : کنکور کارشناسی
در این مجموعه طلایی فیزیک دهم 187 تست دشوار از کتاب فیزیک دهم را به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی آماده کرده ایم. این مجموعه بی نظیر بصورت فایل PDF تهیه شده است تا شما داوطلبین عزیز بتوانید به راحتی در موبایل و لپ تاپ جزوه را مطالعه نمایید. این جزوه فوق العاده را بصورت رایگان از ادامه مطلب سایت هموا دانلود و استفاده نمایید.
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 347
  • بازدید روزگذشته : 1734
  • بازدید هفته گذشته : 12237
  • بازدید ماه گذشته : 61442