حمایت مالی
از روزی که سایت هموا رو به صورت شخصی و با هزینه های شخصی توسعه دادم تنها به فکر دانش آموزان کنکوری و ارائه خدمات مناسب بوده ام، اما حالا هزینه های نگهداری سرور ها و توسعه خدمات هزینه بر شده است. پس اگر شما هم به ما علاقه مند هستید ما را یک لیوان چایی مهمان کنید.
از اینجا حمایتمان کنید ما قدر دانیم

دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود آزمون قلم چی 22 اسفند 99
گروه : کنکور کارشناسی
موسسه آموزشی کانون - قلم چی بصورت منظم هر دوهفته یکبار آزمون های آزمایشی خود را برگزار میکند. در این مطلب دفترچه آزمون روز جمعه 22 اسفند ماه سال 99 را گردآوری کرده ایم. داوطلبین عزیز میتوانند فایل دفترچه رشته های علوم تجربی، ریاضی و انسانی را در ادامه مطلب آورده ایم که بصورت رایگان میتوانید دانلود و مطالعه نمایید.رشته علوم تجربیدانل
دانلود فایل
دانلود جزوه کامل زبان فارسی 20 صفحه ای
گروه : کنکور کارشناسی
برای این مطلب از سایت هموا یک جزوه مفید از درس زبان فارسی با ویرایش 1400 با نگارش آقای عزیز الیاسی پور آماده کرده ایم. این جزوه به صورت فایل پی دی اف و 20 صفحه میباشد. داوطلبین عزیز میتوانید این فایل ارزشمند را به صورت رایگان از ادامه مطلب دانلود نمایید.
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 16
  • بازدید روزگذشته : 1292
  • بازدید هفته گذشته : 10784
  • بازدید ماه گذشته : 67702