دانلود فایل


کانال تلگرام هموا

@Hamva_ir

اینستاگرام هموا - دریافت آخرین اخبار و فایل های سایت

@Hamva.ir
دانلود 21 تست شیمی مبحث کربن
در این مطلب یک مجموعه فایل درس شیمی مبحث کربن رو برای دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکور آماده کرده ایم که در 22 صفحه 21 تست کربن شیمی رو بصورت پاسخ تشریحی بررسی میکند. جزوه تست های شیمی کربن توسط آقای جواد گتابی تهیه و تنظیم شده است که به رایگان می توانید این فایل را دانلود نمایید.

دانلود جزوه عربی دوازدهم انسانی مبحث مفعول مطلق
جزوه عربی انسانی پایه دوازدهم انسانی به مبحث مفعول مطلق میپردازد. جزوه عربی دوازدهم انسانی در قالب یک فایل PDF و در 35 صفحه توسط آقای سعید کریمی تهیه و تنظیم شده است. در این فایل به مثال های زیادی از مبحث مفعول مطلق پرداخته میشود که در ادامه مطلب میتوانید این فایل مفید را دانلود و به راحتی در کامپیوتر یا موبایل خود مطالعه نمایید.

دانلود جزوه شیمی یازدهم مبحث ترکیبات کربن دار
جزوه شیمی پایه یازدهم فصل ترکیبات کربن دار که در قالب یک فایل PDF و در 21 صفحه توسط آقای مسعود غفاری تهیه تنظیم شده است. در این جزوه به 10 تست ترکیبات کربن دار به صورت پاسخنامه تشریحی پرداخته میشود.

دانلود خلاصه یک صفحه ای زیست شناسی گیاهان تک لپه و دو لپه
در این مطلب یک خلاصه نویسی خیلی جمع و جور و سریع رو از زیست شناسی مبحث گیاهان تک لپه و دو لپه برای شما آماده کرده ایم که میتوانید دانلود و مطالعه نمایید.

دانلود نکات مهم هندسه تحلیلی یازدهم
در جزوه نکات مهم و کلیدی هندسه تحلیلی پایه یازدهم که توسط آقای محمدامین حسن آبادی تهیه تنظیم شده است به مواردی اشاره شده در زیر میپردازد:شر موازی بودن دوخطشرط عمود بودن دوخطفاصله یک خط با یک نقطه از خط دیگرفاصله ی یک نقطه از خطفاصله ی دو خط از یکدیگردانش آموزان و داوطلبان عزیز میتوانند خلاصه جزوه هندسه تحلیلی را در ادامه مطلب بصورت رایگان دانلود و استفاده نمایند.

دانلود فایل
دانلود دفترچه سوالات کنکور دکتری 1400 تمام رشته ها همراه پاسخنامه کلیدی
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت تمام داوطلبین کنکور دکتری سال 1400، در این مطلب دفترچه سوالات آزمون دکتری () نیمه متمرکز سال 1400 رو براتون آماده کرده ایم.برای دانلود دفترچه میتوانید از ادامه مطلب دفترچه رشته خود را دانلود نمایید. همچنین دفترچه شماره دو نیز در انتهای مطلب وجود دارد.با آرزوی موفقیتدانلود دفترچه شماره یکدانلود دفترچه شماره دودانلود پاسخن
دانلود فایل
دانلود 5 تست ادبیات یازدهم و دوازدهم
گروه : کنکور کارشناسی
در این مطلب یک جزوه مختصر با 5 تست از درس ادبیات پایه یازدهم و دوازدهم آماده کرده ایم که در ادامه مطلب میتوانید بصورت رایگان این جزوه را دانلود و مطالعه نمایید. زمان مناسب برای پاسخگویی به 5 تست درس ادبیات حدود 4 دقیقه میباشد. مبحث سوالات دستور ، قرابت معانیی، آرایه ادبی، ،لغت و معنی از ادبیات یازدهم و دوازدهم میباشد.
ارسال نظر

  • نظر از : پزشک 1400
    جزوه خوبی بود مرسی لطفا بازهم جزوهای زیست برای تجربی رو بزارید
تبلیغات متنی
انتخاب رشته انسانی
تخمین رتبه کنکور
ترجمه read this
تخمین رتبه کنکور هنر
انتخاب رشته کنکور
انتخاب رشته تجربی
کنکور آنلاین
سایت رسمی موسسه کنکور آسان
انتخاب رشته ریاضی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
انتخاب رشته تجربی
تخمین رتبه کنکور هنر
ترجمه read this
انتخاب رشته انسانی
انتخاب رشته ریاضی
سایت رسمی موسسه کنکور آسان
انتخاب رشته کنکور
تخمین رتبه کنکور
کنکور آنلاین
لینک شما اینجا