کنکور آنلاین زبان
تراز رتبه اول : 7594
شروع آزمون
کنکور آنلاین تجربی
تراز رتبه اول : 4433
شروع آزمون

دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود سوالات امتحان نهایی شیمی دوازدهم سه سال اخیر
گروه : کنکور کارشناسی
باتوجه به نزدیک شدن به امتحانات دی ماه سال 1400 در این مطلب از سایت هموا سوالات امتحانی نهایی درس شیمی پایه دوازدهم سال های 1400 ، 99 و 98 در دو نوبت خرداد ماه و شهریور ماه را آماده کرده ایم. تمام نمونه سوالات امتحان نهایی های جمع آوری شده دارای پاسخ تشریحی میباشد. از ادامه مطلب میتوانید 6 نوبت امتحان نهایی شیمی دوازدهم را به صورت رایگان دا
دانلود فایل
دانلود جزوه جامع زیست شناسی با هزاران نکته آموزشی
گروه : کنکور کارشناسی
دوستان هموایی عزیز باز هم با شما هستیم یک جزوه طلایی دیگه از درس زیست شناسی ، این بار جزوه ای بسیار جامع و کامل از درس زیست شناسی رو براتون آماده کرده ایم که 8000 نکته مفید و ترکیبی از زیست شناسی تجربی رو آموزش میده. دوستان این جزوه توسط آقای علی غیاثی و در 128 صفحه تهیه و تنظیم شده. حتما این جزوه کامل زیست رو دانلود و مطالعه نمایید.
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 613
  • بازدید روزگذشته : 2438
  • بازدید هفته گذشته : 14646
  • بازدید ماه گذشته : 93193