فرصت کمی باقیست ...
در زمان باقیمانده آمادگی خودتون رو به صورت رایگان در آزمون های هموا محک بزنید و درصد ها و تراز خودتون رو مشاهده کنید.
از اینجا کنکور آنلاین را شروع کنید

دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود جزوه آموزش کامل شیمی سه پایه اصلی
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت داوطلبین عزیز کنکوری، در این مطلب سایت هموا یک جزوه کامل و جمع بندی از درس شیمی برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رو آماده کرده ایم.. داوطلبین عزیز میتوانند با مطالعه این جزوه به روش مرور سریع درس شیمی پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم رو جمع بندی نمایند.دانلود رایگان جزوه مرور شیمی به صورت رایگان از ادامه مطلب.
دانلود فایل
دانلود جزوه کامل دستور زبان فارسی سه پایه دبیرستان
گروه : کنکور کارشناسی
با سلام خدمت دانش اموزان و داوطلبین عزیز کنکوری ، در این مطلب از سایت هموا یک جزوه عالی و کامل از استاد بیژنی عزیز مدرس زبان و ادبیات فارسی تهیه کرده ایم. این جزوه جامع از دستور زبان فارسی ویژه پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم میباشد و نکات مهم و طلایی دستور زبان فارسی این سه پایه را جمع آوری کرده است. این جزوه دستور زبان فارسی که به صو
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 539
  • بازدید روزگذشته : 1035
  • بازدید هفته گذشته : 7728
  • بازدید ماه گذشته : 47524