کنکور آنلاین زبان
تراز رتبه اول : 7594
شروع آزمون
کنکور آنلاین انسانی
تراز رتبه اول : 7232
شروع آزمون

دانلود فایل
دانلود فایل
دانلود جزوه آموزش حل سریع مسائل اقتصاد رشته انسانی
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت داوطلبین عزیز رشته انسانی، امروز یک مطلب بسیار عالی مفید رو آماده کرده ایم که به آموزش سریع مسائل درس اقتصاد میپردازد. این جزوه مفید که به اصول آموزش و یادگیری میپردازد دارای 11 صفحه میباشد و توسط آقای علی جابری تهیه و تنظیم شده است.داوطلبین عزیز میتوانید این جزوه را از ادامه مطلب بصورت رایگان دانلود نمایید.
دانلود فایل
دانلود جمع بندی لغات زبان انگلیسی یازدهم
گروه : کنکور کارشناسی
باسلام خدمت داوطلبین عزیز کنکور، در این مطلب از سایت هموا یک جزوه کامل از لغات زبان انگلیسی پایه یازدهم که در کنکور 99 در رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان مورد استفاده قرار گرفته است را آماده کرده ایم. همچنین تعداد دفعات تکرار هر لغت در آزمون مشخص شده است که همین موضوع اهمیت هر لغت نشان میدهد. این جزوه را بصورت رایگان از ادا
ارسال نظر
نظرات
بازخوانی نظرات کاربران ...
تبلیغات متنی
لینک شما اینجاتبلیغات متنی
لینک شما اینجا
هموا آینده ای روشن

سایت آموزشی هموا فعالیت خود را در فروردین ماه سال 1396 با هدف کمک و فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آغاز نموده است. از همین رو و با رسالت فراهم نمودن بستر آموزشی یکسان برای تمام دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور امکانات کاربردی فراوانی از جمله تخمین رتبه کنکور، انتخاب رشته کنکور، سامانه کنکور آنلاین، آزمون و فلش کارت های زبان انگلیسی را در سایت هموا به رایگان مهیا نموده است. امید است سایت هموا بتواند قدمی کوچک را در در مسیر عدالت آموزشی در سیستم آموزش کشور برداشته باشد.

آمار هموا
  • بازدید امروز : 406
  • بازدید روزگذشته : 2294
  • بازدید هفته گذشته : 13481
  • بازدید ماه گذشته : 69169